Вампірина

Немає жодного товару даного виробника.

Тематика серіалу «Вампірина» - досить незвичайна. Це мультик про вампірів і їх життя серед людей. Мультфільм привернув дітвору загадками і чарівними перетвореннями, адже діти обожнюють таємниці! І готові годинами стежити за пригодами обожнюваних героїв!

Секрет популярності мультфільму

Головна героїня мультфільму - 10-річна дівчинка Вампірина. Як і всі, вона ходить в школу, але володіє специфічною зовнішністю і незвичайними здібностями. Наприклад, перетворюється ночами в кажана. Будучи по суті казковим істотою, дівчинка намагається пристосуватися до світу людей. Їй це вдається!

Друга назва серіалу - «Дивовижна Ві». Сюжет дійсно насичений дивовижними і чарівними історіями! Мультик пронизаний добротою і толерантністю. Це історія про дружбу, повагу, сімейні цінності. Тому діти з задоволенням дивляться кожну серію про маленьку балерину і просять батьків купити відповідні тематичні іграшки.

Лялька Vampirina і її різновиди

В першу чергу дитина просить замовити лялечку Вампірину. Її легко відрізнити в магазині по сарафану з зображенням павутини, двом чорним "хвостикам " з волосся і фіолетовому відтінку шкіри. Також у маленької балерини є подруги - звичайні дівчата. Тому часто у продажу можна зустріти всю компанію - 4 красуні в одному наборі. Це відмінна можливість порадувати дитини відразу цілою колекцією!

Вампірина - активна і допитлива дівчинка. Тому і асортимент іграшок досить великий. Ляльку можна придбати в комплекті з:

  • автомобілем,
  • самокатом,
  • гітарою,
  • скутером.

Також лялечку продають в одній упаковці з дивовижними істотами - персонажами з мультсеріалу. Це можуть бути тварини-вампіри, пес Вольфі, забавний Демі, дивакуватий монстр Грегорія. Користуються популярністю і м'які іграшки у вигляді летючої миші. Адже за сюжетом загадкова дівчинка перетворюється саме в цю тварину!

 «Дісней» - провідний натхненник виробників

Першими тематичні іграшки з серіалу почала випускати компанія Disney. Вони з'явилися практично одночасно в виходом мультфільму. В асортименті є звичайні та ляльки що  світяться і говорять, а також ігрові набори. У них Вампіріна представлена ​​з членами своєї сім'ї, друзями, подружками, концертним реквізитом. Оскільки дівчинка займається музикою, то додатковими аксесуарами до фігурки виступають: гітара, концертні вбрання, великий автомобіль Хаунтлі, автобус для гастролей.

Поряд з ігровими фігурками компанія «Дісней» випускає:

  1. рюкзаки та сумки;
  2. маскарадні костюми;
  3. іграшкові меблі для дому.

Інформація для покупців. Особливий захват викликає у дівчаток великий замок-трансформер Vampirina. Він виконаний в стилістиці мультфільму і прикрашений павутинням. Цей багатоповерховий замок одночасно виконує роль будинку і служить зручною демонстраційною підставкою для іграшок.

Купуйте героїв улюблених мультфільмів за доступними цінами!

Іграшки з улюблених мультфільмів прекрасно розвивають фантазію дитини. Адже вони дозволяють перенести цікавий сюжет в свій домашній світ, оточити себе смішними і добрими персонажами, про які можна піклуватися.

Бачачи інтерес до серіалу в Україні, іграшки з вамп-символікою стали випускати і інші виробники. Сьогодні можна зустріти як м'які плюшеві моделі, так і колекційні фігурки з пластику у відповідному стилі. Є навіть «Вампірина» в кулі (зроблений за принципом лялечок ЛОЛ).

Дитина просить незвичайну лялечку з крилами кажана? Не відмовляйте в цьому проханні! В інтернет-магазині «Лева» можна замовити ляльок для ігор і колекції, а також тематичні аксесуари та набори з великою кількістю улюблених персонажів!