Ніндзя Черепашки

Немає жодного товару даного виробника.

Ніндзя черепашки - не можна назвати новачками. Проте до цих пір великий попит на різноманітні фігурки і предмети з символікою войовничої команди. Причина - в постійному оновленні коміксів і виході нових серій мультфільму.

Останнім за часом став серіал «Еволюція черепашок Ніндзя» (інша назва - «Повстання»). Він вийшов в 2018 році. У ньому як і раніше 4 головних персонажа:

 • Леонардо,
 • Донателло,
 • Рафаель,
 • Мікеланджело.

А також безліч лиходіїв, які не дають нудьгувати відважним героям: Барон Драксум, Шреддер, Богомол, Фут Звір.

Легендарні герої популярного мультфільму

Чим черепашки Ніндзя підкуповують дитину? Сміливістю і відвагою, супер здібностями, умінням «виходити сухими з води». Якщо дитина просить купити легендарну «четвірку», значить, він росте, усвідомлює свою відповідальність, хоче захищати добро і справедливість.

Сила войовничих мутантів також в тому, що вони - різні:

 1. Леонардо - безумовний лідер, чесний і відважний, завжди чинить так, як велить йому кодекс честі.
 2. Донателло - розумний, миролюбний, спокійний, відрізняється здібностями вченого.
 3. Мікеланжело - добродушний веселун, обожнює комікси.
 4. Рафаель - сміливець і задирака з парадоксальним відчуттям гумору.

Кожен з персонажів задає певний характер і норми поведінки. Ними керує мудрий Сплінтер - учитель, сенсей. У такому місті, як Нью-Йорк, не обійтися без пригод. Тому відважна «четвірка» ніколи не сидить без діла!

Чому Ніндзя черепашки популярні в Україні

Ці незвичайні іграшки підігріли інтерес дітей з європейської країни до азіатської символіки і східним методам ведення бою. Хоча у мутантів є зброя, їх сила - не в ній. Вони згуртовані, вміють об'єднувати свої зусилля в небезпечні моменти. А також користуватися прийомами східних єдиноборств.

Багато українських дітей хотіли б бачити іграшкових воїнів в своїй домашній колекції. Сьогодні індустрія іграшок випускає різноманітні товари, пов'язані з черепашками ніндзя:

 • ігрові фігурки;
 • мечі та щити;
 • маски;
 • рюкзаки;
 • шкільне приладдя.

Черепашки Ніндзя користуються такою популярністю, що їх випускають у вигляді м'яких іграшок, колекційних фігурок, в наборах з різною іграшковою амуніцією. Існують конструктори лего, трансформери, що світяться і мобільні іграшки. А також маски, пов'язки, жилети, костюми.

Але найбільшим попитом як і раніше користуються іграшки з пластику. Вони найбільше підходять для рольових ігор, відрізняються міцністю і довгим терміном служби. Важливо і те, що таким іграшкам простіше надати схожість з героями з мультфільму.

Незвичайні мутанти в інтернет-магазині «Лева»

Дитина захоплений героями, знає їх по іменах, дивиться мультфільми і читає комікси? Значить, ви потрапили на потрібну сторінку! Тут великий асортимент іграшок з багатим функціоналом і хорошою деталізацією.

Фанати войовничих черепашок Ніндзя мріють купити всі атрибути, так чи інакше пов'язані з їх улюбленцями. І в цьому їм готовий допомогти наш інтернет-магазин. У нас представлені:

 • ігрові та колекційні фігурки;
 • іграшкову зброю;
 • тематичні набори.

Іграшки підбиралися з таким розрахунком, щоб догодити широкій аудиторії: захопити дітей і зацікавити батьків. Покупці можуть розраховувати на лояльні ціни, гідний вибір і гарна якість представлених моделей. Наш каталог постійно поповнюється. Так що стежте за новинками!