Тролі

Немає жодного товару даного виробника.

Дитина просить іграшку троля? Немає нічого простіше з інтернет-магазином Leva! Ми зібрали в своєму каталозі всіх казкових персонажів мультиплікаційного Всесвіту. Культові персонажі з давніх казок тепер на нашому сайті!

Іграшки тролі з'явилися давно. Але після виходу однойменного мультфільму в 2016 році вони стали предметом мрій всіх дівчаток і хлопчиків. Кошлаті маленькі істоти смішні і забавні. Викликають позитивні емоції, піднімають настрій. Малюки розігрують з ними веселі сценки, включають в імпровізовані концерти. Дівчата із задоволенням роблять лялькам зачіски. Казкові істоти вносять різноманітність в ігри дитини, відкриваючи їй добрий сенс старовинних легенд і казок.

Це цікаво! Від самого початку тролі - персонажі норвезької міфології. Серед них є веселі і добрі. А є шкідливі і злобні. Але творці іграшок для дітей проігнорували злих персонажів. До колекції увійшли тільки милі створіння, які нікому не завдають шкоди.

Головні персонажі казкового королівства Тролей

Кумедні кошлаті істоти стали альтернативою гламурним лялькам Барбі. Тролів не назвеш красивими. Зате вони смішні, веселі, невинні. Люблять трохи покривлятися, наділені різними талантами. Можуть співати, танцювати, влаштовувати жартівливі словесні перепалки. Тому діти і просять купити іграшкових ляльок. З ними весело!

Серед чоловічків є свої «зірки» - невгамовні створіння, яких дитина просить замовити в першу чергу. це:

  • Розочка-суперзірка;
  • Королева Рокс;
  • Співоча Поппі;
  • Модні близнюки Сатинка і Сінелька.

Безсумнівний фаворит у дівчаток - Розочка. Вона дочка короля і головна героїня мультфільму The Trolls. Ігрову фігурку Розочку можна придбати разом з модними аксесуарами: мікрофоном для співу, прикрасами, змінними сукнями, іграшковими меблями. Є навіть набір для коронації Розочки (з іграшковою каретою, короною, гарним вбранням).

Не залишилася осторонь від троллеманіі корпорація Лего. Вона випустила тематичні набори Lego Trolls. З їх допомогою можна побудувати:

  1. будиночки для казкових істот;
  2. транспорт для подорожей;
  3. сцену для рок-концерту.
Для інформації. Останні новинки серії Trolls вийшли у Lego в лютому 2020 року. Юні шанувальники мультфільму чекають «Будиночок-бутон Розочки», «Вечірку на Техно-Рифі», «Пригоди на плоту в Кантрі-тауні».

Матеріали, якість

Іграшки тролі популярні у дітей в усьому світі. Цьому сприяв не тільки позитивний веселий мультик, але і відмінна якість іграшок. Фігурки кошлатих істот і супутні аксесуари випускають такі «монстри» індустрії іграшок, як Hasbro, Lego, Ravensburger AG. Ці виробники піклуються про свою репутацію. Їх фігурки зроблені з приємних на дотик матеріалів - без токсичних барвників. Правда, в упаковці присутні дрібні деталі. Тому вікова категорія іграшкових чоловічків - від 4-х років.

Це цікаво! Компанія Hasbro випускає комбіновані дитячі набори. У них the Trolls представлені разом з персонажами мультфільму «Холодне серце».

За відгуками наших покупців, діти із задоволенням включають казкових чоловічків в свої ігри. Така іграшка занурює дитину в казковий світ, дарує відчуття чарівництва, дозволяє реалізувати творчі задуми. Хочете підняти настрій всій сім'ї, замовте парочку забавних тролів в інтернет-магазин Leva. Кажуть, ці ляльки приносять удачу! Ми з задоволенням надішлемо їх транспортними службами доставки в будь-яке місто в межах України.