Три коти

Немає жодного товару даного виробника.

Мультфільм «Три кота» займає в рейтингу батьків особливе місце. Вони одностайно визнали серіал гідним розвагою для маленьких діток. На думку мам, цей добрий мультик:

 1. виховує в дітях правильні цінності;
 2. Не перевантажуйте їх психіку;
 3. поповнює словниковий і позитивний запас.
Це цікаво! Мультсеріал переведений на різні мови. Його дивляться діти в усьому світі, в тому числі в Україні. Мультфільм розрахований на діток дошкільного віку. Тому одна серія триває всього 5 хвилин.

Що ж робити хлопчикові чи дівчинці, коли «кіно» закінчилося? Звичайно, грати з іграшковими фігурками з «Три коти»! Гідний спектр таких іграшок готовий запропонувати українським дітлахам інтернет-магазин «Лева». Тут зібрано повний асортимент іграшкових мультиплікаційних персонажів.

Сюжет і головні герої

Повчальна, добра історія про трьох маленьких кошенят триває вже третій сезон. Серія за серією малюки спостерігають за головними персонажами:

 • татом котом;
 • мамою кішкою;
 • синочками Компотом і Коржиком;
 • дівчинкою Карамелькою.

Також в мультфільмі безліч другорядних персонажів. Сімейство рудих котів дуже дружне, вважає за краще терпляче і спокійно вирішувати всі проблеми. Якщо малюк потрапив в біду - всі йому допоможуть! Таким чином, історія про котяче сімействі позитивно впливає на дитячу психіку, вчить терпінню і добру.

Штучні коти - чому діти їх так люблять

М'які пухнастики завжди жили поруч з людиною. Для людей вони є символом домашнього тепла, добрих стосунків у сім'ї. Але не кожні батьки вирішать завести для малюка живого кошеня. А ось м'які іграшки - всіляко вітаються.

Сьогодні образ кішки / кошеня використовується при виробництві:

 • тематичних наборів;
 • дитячого посуду;
 • ігор, пазлів, головоломок;
 • інтерактивних і розвиваючих фігурок.

Забавні мордочки Компоту, Коржика і Карамельки можна виявити на розмальовках, наклейках, рюкзачках, комплектах постільної білизни. Дитині подобається, коли його оточують знайомі персонажі! Він буде радий взяти в руки героя, якого бачив на екрані.

Увага! Великий асортимент іграшок з «3 коти» розрахований на малюків. Тому часто фігурки можна купити разом з карабіном для кріплення до ліжечка або візку.

Асортимент іграшок з «Три коти» в інтернет-магазині Leva

Мами піклуються про своїх малюків. А магазин «Лева» - про своїх покупців. Ми намагаємося заповнити каталог дійсно корисними іграшками, які допоможуть батькам:

 1. розвивати інтелект дитини, його моторику, швидкість реакції;
 2. заспокоювати малюка, якщо він вередує, не може заснути;
 3. підібрати бажаний подарунок на Новий рік або день народження.

Наші іграшки з «Три коти» не тільки красиві і корисні, але і безпечні. М'які фігурки виготовлені з міцних видів тканини з коротким ворсом, добре тримають форму, зберігають колір. При бажанні їх навіть можна навіть прати. Ігрові моделі з пластику міцні і гладкі, не містять дрібних і небезпечних деталей. Поруч з кожним товаром є опис. Вказано вік, для якого призначена фігурка.

Також в магазині представлений великий спектр тематичних наборів. Є персонажі з мультсеріалів і онлайн ігор, різні дитячі аксесуари:

 • сумочки,
 • рюкзаки,
 • сквіші,
 • пристосування для активних ігор.

Наші іграшки охоплюють весь спектр життя дитини - від ранніх років до підліткового віку. Ігрові фігурки «Три коти» - призначені для малюків. Коли ж вони підростають, то звертаються до нас за колекційними моделями комп'ютерних героїв, бейблейдами, бакуганами, роботами-трансформерами. Шопінг з «Лева" не обтяжливий для сімейного бюджету, подарує безліч позитивних емоцій і відмінний настрій!