Дитяча іграшка робот-трансформер Тобот

Схильних до трансформації роботів винайшли в США. Вони користуються величезною популярністю у різних поколінь і вже пережили безліч модифікацій. Але в 2010 році південнокорейська компанія Young Toys придумала новий мультфільм про машинах-трансформерів - «Тоботи». Тепер цей мультик перекладений багатьма мовами, а тоботи продаються у всіх країнах світу, включно з Україною.

У чому особливість іграшок в порівнянні з традиційними трансформерами

Принцип трансформації у всіх роботів однаковий. У вигляді фігурок вони - воїни і борються зі злими істотами. Коли бій закінчується - перетворюються в автомобілі.

Трансформація таких іграшок, як правило, проводиться вручну. Це дозволяє дитині:

 1. познайомитися з пристроєм різних штучних механізмів;
 2. удосконалити своє вміння вирішувати логічні завдання і головоломки;
 3. розвинути навички просторового і образного мислення.
Це цікаво! Базою для tobots послужили моделі автомобілів виробництва Kia Motors. Вони відрізняються від великих американських авто - розміром, яскравими кольорами, «спокійним» дизайном. Якщо transformers з США в Техноформ зазвичай представлені вантажними авто, пікапами і джипами, то тоботи першого сезону - це компактні легкові автомобілі.

По мірі виходу нових серій концепція тобота змінювалася. Сьогодні є в продажу іграшки у вигляді:

 • пожежних машин,
 • поліцейських авто;
 • вертольотів;
 • тританів;
 • дельтатронов.

Південнокорейські моделі - це не тільки гарний дизайн, але і велика різноманітність кольорової гами. Традиційні трансформери побудовані на поєднанні синього, білого, червоного і чорного. А ось для південнокорейських машин немає ніяких обмежень. Легко знайти в асортименті салатових, рожевих, помаранчевих тоботів. Також популярні у дітей комбіновані герої, коли один робот збирається з 3-х машин.

Герої мультфільму Тоботи - коротка характеристика

Сьогодні спектр південнокорейських іграшок досить великий. Але як і раніше найбільшим попитом користуються три базових моделі з першого сезону:

 • X (жовтий) - представлений автомобілем Kia Soul;
 • Y (блакитний) - в автоформу Kia K3 або вертоліт;
 • Z (червоний) - вміє переміщатися по будівлям в режимі «павука».

Також прекрасно зарекомендували себе гібридні варіанти. Наприклад, тритан - складається з трьох головних героїв: X, Y, Z. Або дельтрон - з'явився завдяки з'єднанню моделей X, Z і D (третій сезон). В 4-му сезоні випустили гігантський комбінований transformer Giga з 7-ми авто. Замовити його - мрія кожної дитини.

Якість, функціонал, технічні можливості

Іграшки призначені для дітей старше 4-х років. Грати з ними весело, просто і цікаво. Якщо американські моделі орієнтовані, в основному, на школярів, то тоботи створювалися для молодшої вікової групи. Це означає, що у них немає страшних елементів дизайну, великої кількості зброї, складних механізмів та підсистем. Вони досить прості в трансформації, виглядають як милі фігурки і не схожі на агресивних монстрів.

Іграшки оригінали даної серії зроблені з хорошого протиударного пластика. У багатьох фігурок є звукові і світлові ефекти. Вони привертають увагу дітвори, роблять гру більш яскравою і видовищною. Користуються попитом іграшки з приставкою «міні». Mini tobots зручні для дитячих рук, коштують вони дешевше, по функціоналу відмінностей немає.

Хочете замовити для дитини якісного тобота недорого - запрошуємо на шопінг в інтернет-магазин «Лева». Тут великий асортимент відмінних іграшок за доступними цінами. Можна купити бажаного героя з відомого дитячого мультика для будь-якої вікової категорії!

У нас представлені персонажі з різних мультфільмів. Можна купити конячок Філлі, черепашок Ніндзя, колекційні моделі з «44 коти» і безліч інших цікавих іграшок. Маленькі покупці будуть задоволені різноманітністю наших персонажів, а батьки - цінами!