Іграшки Шахерезада

Немає жодного товару даного виробника.

Поки хлопчаки захоплюються Губкою Бобом і Заком Штормом, дівчатка в Україні закохалися в східну красуню Шахерезаду. Саме так називається мультик, зроблений спільно аніматорами Австралії, Німеччини, Індії. Він чарівний, музичний, добрий і барвистий. Діти знайомляться з красою азіатських міст і мудрістю стародавніх звичаїв.

Шахерезада - Нерозказані історії

Серіал «Шахерезада» почав виходити в українському перекладі на каналі «Плюс-Плюс» в 2017 році. Він відразу привернув увагу дівчаток, а потім переглядом зацікавилася вся сім'я. Мультик вийшов справді чарівним. У ньому красуні вдається зняти чари принца Каріма, якого рідний брат перетворив на чудовисько. В процесі розвитку подій герої переживають різноманітні пригоди, шукають вихід зі складних ситуацій.

Цікаво, що в міру розвитку сюжету Шахерезада зустрічає персонажів інших арабських казок. Наприклад, Алі-бабу і 40 розбійників, Аладіна з чарівною лампою. Таким чином, при перегляді мультика нудьгувати не доводиться. До того ж пригоди супроводжуються красивими піснями і добрим гумором.

Шахерезада: іграшки

Дівчатка, підкорені східними нарядами, просять купити ляльку Шахерезаду. Вибір на ринку іграшок не дуже великий. Але знайти східних красунь - можна. Серед ляльок представлені:

  • трикотажні;
  • атласні;
  • пластикові.

Як правило, лялечки одягнені в гарне вбрання, волосся прикрашене кольоровою фатою. У моделі з пластика і вінілу рухаються руки і ноги, повертається голова. Фігурку можна переодягти, надати їй різні пози. У іграшок, зшитих з тканини, можливості руху обмежені. Їх замовляють більше для колекції.

Особливу категорію складають дизайнерські ляльки Шахерезади. Тут можна зустріти елегантних лялечок в стилі Барбі в сучасних нарядах. Дизайнерські моделі добре деталізовані. У них фарфоровий колір шкіри, великі виразні очі, багато прикрас. Володіння такою лялькою робить дитину щасливою.

Чому для дівчинки важливо грати з лялькою

Якщо юна шанувальниця анімаційних історій закохана в серіал «Шахерезада», красуня в східному стилі стане для неї відмінним подарунком. Така іграшка спонукає:

  • звертати більше уваги на свою зовнішність, доглядати за собою;
  • читати або слухати східні казки;
  • цікавитися культурою інших народів;
  • співати, грати на музичних інструментах;
  • самостійно створювати наряди для себе і своїх ляльок.

Саме з ляльковою фігуркою дівчинка «приміряє» на себе різні соціальні ролі: вчиться хорошим манерам, прийому гостей, поведінки на публіці. Зверніть увагу: у нас можна замовити ігрові фігурки з «Шахерезади» та інших мультфільмів: «Тролі», «Софія Прекрасна», «Холодне серце».