Расті-механік

Немає жодного товару даного виробника.

Поки дівчатка захоплюються героями «Холодного серця», хлопчаки захоплені зовсім іншими мультфільмами. Адже вони обожнюють конструювати нові прилади, ремонтувати зламані механізми. Юним конструкторам і інженерам відмінно підійдуть іграшки з «Расті-механіка». Адже асортимент технічних пристроїв в цій серії практично не обмежує їх фантазії!

Ідеальний мультфільм для допитливих хлопчаків

Мультик «Расті-механік» відмінно знають ті, у кого росте малюк, небайдужий до техніки. Головний персонаж мультфільму - здібний хлопчина Расті. Він постійно винаходить роботів, щоб вони приносили користь людям. Звичайно, у нього не все йде гладко. Але весело і впевнено долає всі труднощі!

Динамічний мультик підкорив чоловічу аудиторію. Якщо дитина попросить купити набір інструментів або портативну лабораторію з Rusty Rivets, ви знайдете відповідні комплекти в інтернет-магазині Leva. Тут великий вибір ігрових фігурок з різних мультсеріалів. Поряд з Расті-механіком, представлені іграшки з «Щенячого патруля», «Черепашок Ніндзя», «44 кота», «Трансформерів».

Іграшки для юних механіків в інтернет-магазині Leva

Расті прославився тим, що винаходив незвичайні пристрої і механізми. У їх числі бластерний танк, ботозавр, різні машини і вантажівки. Як правило, подібні пристрої продаються разом з фігурками хлопчика і його приятелів. Так що організувати масштабну гру можна відразу після розпакування!

У нашому магазині для юних шанувальників Rusty Rivets зібраний особливий асортимент. Іграшки умовно діляться на 3 групи:

  • колекційні фігурки хлопчика Расті і його друзів;
  • роботи;
  • елементи творчої лабораторії (іграшкові столи, мікроскопи та інше обладнання).

Ігрові моделі хороші тим, що для них немає строгих обмежень за віком. Наприклад, грати з набором «Ржаві заклепки» може трирічний малюк і хлопчик 8-10 років. Правда, в першому випадку для збірки лабораторії знадобиться допомога батьків. Школяр же здатний впоратися сам - або разом з друзями однолітками!

Дитині з міської квартири «Расті-механік» особливо до душі. Адже таких збірку старих деталей і зламаних механізмів він більше ніде не побачить. Якщо малюк просить замовити набір іграшкових інструментів, не варто відмовляти йому в цьому проханні. Адже подібні іграшки:

  1. розвивають інтелект;
  2. покращують моторику;
  3. пробуджують інтерес до пристрою складних механізмів.
Важливо! Тематичними іграшками з мультсеріалу можуть зацікавитися і дівчатка. Деякі з них люблять майструвати нарівні з хлопцями! Якщо вони цікавляться пристроями різного ступеня складності, ігрові комплекти з нашого каталогу припадуть їм до душі!

Сумісність, якість, вага

Лінійка іграшок передбачає, що малюк буде поступово збирати колекцію улюблених персонажів і базові одиниці для складання більш складних об'єктів. Тому елементи різних наборів, як правило, сумісні один з одним. Дитина зможе обладнати ігровий простір «за останнім словом техніки». Зібрати ботосавр, ​​диво-танк, іграшкову ракету.

Інформація для покупців. Ігрові моделі зроблені з пластика. Цей матеріал забезпечує іграшкам міцність, відносну гнучкість, легку вагу і простоту збірки. Деякі моделі оснащені звуковим і / або світловим модулем. Наявність подібних елементів обов'язково вказано в описі поруч з фото!