Роботи трансформери — літак

Робот трансформер Залізний Людина

Роботи трансформери
JJ609

670 грн

Тобот Мех В робот трансформер літак Tobot Mach W Атлон

Роботи трансформери
524-5

135 грн

Робот трансформер Мегатрон десептикон

Роботи трансформери
JJ669C

295 грн

Малюк обожнює трансформерів у вигляді космічних тарілок і швидких винищувачів? Ви потрапили на потрібну сторінку! Тут можна купити роботів-трансформерів, представлених в техноформі літаки. Ці іграшки чудові тим, що виконують подвійну роль: розважають дитину і вчать.

Під час гри маленький конструктор:

  • вчиться міняти речі своїми руками,
  • розвиває логічне мислення,
  • знаходить правильні назви елементів конструкції літака;
  • отримує інформацію про різні моделі аеробусів і винищувачів.
Важливо! Трансформація людської фігурки в літак - одна з найскладніших. Дитині доведеться проявити терпіння і фантазію. Зате малюк навчиться поводитися зі складними технічними пристроями, відкриє для себе секрети перетворення предметів один в одного.

Трансформери з крилами: види і типи

Зазвичай дитина сама придумує, що робити з роботизованою фігуркою. Частково набір ігрових сценаріїв підказаний серіалом «Трансформери». У ньому один з головних героїв - десептикон Мегатрон - перетворюється в надзвуковий винищувач. А Старскрим, суперник Мегатрона, трансформується в реактивні винищувачі останніх моделей.

Але є й інші «літаючі» герої. Наприклад, Залізна людина з серіалу «Месники. Найбільші герої Землі »трансформується в яскравий швидкісний винищувач нового покоління. А ось для малюків більш зрозумілими і цікавими будуть літаки трансформери з мультфільму «Супер Крила».

«Літаючі» роботи в інтернет-магазині Leva

Трансформери - корисні і цікаві іграшки для дітей дошкільного та молодшого шкільного віку. Головне, що приваблює дітей в літаках, - це швидкість. На колесах не втечеш далеко. З висоти можна більш ефективно атакувати противника. Або влаштовувати змішані повітряно-наземні бої - більш видовищні і цікаві.

Шукаєте нову розвагу для хлопчика? У нас можна купити сучасні літаки-трансформери з прекрасною деталізацією. красивим дизайном, потужним озброєнням. В наявності фігурки з серіалу «The Transformers і інших популярних мультфільмів»!