Роботи трансформери Monkart конструкції мегароїд

Повернемося на деякий час в чарівний світ Monkart, і познайомимося з великою кількістю дивовижних персонажів. Кожен з них по-своєму вражає завдяки унікальним особливостям і неповторному характеру.

У кожного була улюблена іграшка дитинства, якщо у вашого малюка ще такої немає, придбання персонажа монкарт Мегароіда може вирішити цю проблему. Ці роботи - вдосконалена версія Бітроідів.

До того ж, фігурка значного розміру, складається з 2-х частин - великого автомобіля, і машинки поменше. Перший має відділення для зберігання, що нагадує гараж, або трейлер для перевезення. Конструкція якісна і сучасна, з магнітними деталями з міцного пластику.

Чим гарний мегароід

Монкарт Мегароід без сумнівів приверне увагу малюка, він простий у використанні, але тим і цікавий. Всі окремі деталі комбінуються між собою, що забезпечує безмежний політ уяви.

Трансформери Monkart порівняно недавно стали відомі українському покупцеві, але вже встигли підкорити мільйони сердець. Існують такі моделі:

  • Робот Васпер - перший представник популярної серії. Виготовлений у вигляді бджоли, і володіє відмінними здібностями цієї тварини. Знешкоджує супротивника жалом і виводить його з бою. Відрізняється маневреністю, відважністю і напором. Дизайн дуже радує око - яскравий жовтий колір, у поєднанні з чорними і червоними вставками.
  • Трансформер Данте - козир будь-якої гонки. Уже не раз довів, що по праву може називати себе «примарним гонщиком». У протистояннях непередбачуваний і відважний. Має корпус чорного кольору з різними вставками, що як не можна краще характеризує його душу.
  • Монкарт Мегароід Драка - дитяча модель червоного кольору, з головою дракона. Зброя - сила вогню. Він взяв на себе роль відважного героя, завжди приходить на допомогу друзям. За вдачею Драка справедливий, щедрий і добрий. Справжня опора в будь-якому складному бою.
  • Улюбленцем публіки називають лицаря Ланселота. Хто не хоче керувати персонажем, який виграв тисячі боїв і здобув репутацію безстрашного великодушного воїна?
  • Монкарт Мегароід Лео без праці знешкоджує суперника за допомогою крижаного дощу. Це унікальний персонаж, сильні супротивники для нього не перешкода.
  • Дитяча моделька Піксі, хоч оболонкою і схожа на метелика, але за силою не поступиться навіть найпотужнішому монстру. Приємні кольори чіпляють увагу, а ось спритні бойові навички вже напевно змусять вас закохатися.
  • Фігурка Раркен - останній представник фантастичного світу. Зовні нагадує дракона, і неспроста, робот перейшов на бік зла. Але незважаючи на це, мало хто засумнівається в його красі. Зброя - сила тяжіння.

Даний сайт допоможе швидко зробити замовлення, вибрати зручний спосіб оплати. Доставка проводиться в усі куточки України. Співпраця з нашим інтернет-ресурсом гарантує задоволення від покупки.