Роботи трансформери Monkart конструкції бітроїд

Спостерігаючи видовищні епізоди улюбленого серіалу, кожен глядач мріє хоч на секунду, опиниться в дивовижному світі і відчути себе героєм, здатним врятувати планету. Або ж навпаки опинитися по інший бік сили, і творити темні справи в Monkart будучи сильним і непереможним лиходієм.

Спеціальна лінійка монкарт бітроідів створена спеціально для затятих фанатів, також є просунуті фігурки мегароідів. Це легкий спосіб переміститися з реальності в вигаданий світ і гарантовано зробити будь-який вечір незабутнім. Серія включає в себе таких дитячих героїв:

  • монкарт бітроід Драка - один з головних персонажів серіалу. Він останній представник рідкісного виду драконів, свого часу прославившихся тим, що врятували село від атаки чужинців. Монстр Монкарт впевнено перемагає в гонках і змаганнях.
  • робот Зеро - ще один персонаж мультсеріалу. Коли злі сили намагалися завербувати героя і використовувати в лихих вчинках, але завдяки підтримці друзів трансформер Monkart зміг перемогти лихо. Серед головних переваг швидкість і завзятість.
  • мокарт бітроід Монча - популярний герой битв. Зовні нагадує добродушного зайчика. За характером він добрий і флегматичний. Але в боях це відходить на другий план, він убив вже не одного суперника і довів свою незламність. На корпусі переважають приємні відтінки фіолетового і білого.
  • трансформер Васпер - вражаючий робот, має голову в формі бджоли. Як і свій тотем, він виводить супротивників з гонки за допомогою жала. Розвиває величезну швидкість і легко скидає опонента.
  • монкарт бітроід Данте - диявол-трансформер. У гонках складно знайти когось, хто хоч приблизно зможе його перевершити. Не дарма в вузьких колах його прозвали «примарним гонщиком». Поодинці може перемогти армію лиходіїв. З таким підопічним не страшно вступати в будь-які битви.
  • дитяча фігурка Піксі - це метелик, з ніжними рожевими вставками на корпусі. Швидко «пурхаючи» на арені складе серйозну конкуренцію.
  • іграшка Раркен - останній в списку, але не менш важливий герой серіалу. Він унікальний - віддав перевагу темній стороні. Складно уявити собі більш грізного суперника. Що б його убити потрібно викластися по максимуму.

Лінійка бітроідів

Дана лінійка іграшок включає в себе 3 частини. У комплекті йде: верхня частина - голова монстра, яка трансформується в швидкісну машинку; нижня частина - так само перетворюється в автомобіль. І окремо представлений меч, зі спусковою кнопкою. При запуску машинки розгортаються на 180 градусів. Все відбувається автоматично. Незважаючи на трохи складну конструкцію, зібрати робота не складе труднощів.

Іграшка не тільки робить проведення часу дитини веселим і захоплюючим, а ще й зачіпає такі важливі аспекти розвитку дитини як: пам'ять, уява, дрібна моторика рук, логічне мислення.

Що залишається нам - виступити поручителем якості продукту. Наш інтернет-ресурс створений виключно для вашої зручності, тут розміщена детальна інформація про товар. Тут можна в пару кроків оформити замовлення і купити, не виходячи з дому оплатити і отримати доставку в будь-яку точку України.