Роботи трансформери — динозаври

Трансформація іграшок дуже розширила початкові кордони. Сьогодні роботи перетворюються не тільки в транспортний засіб (літак, бульдозер, підйомний кран, автомобіль). Тепер вони можуть трансформуватися в комах, птахів, ящірок, жуків. Але найбільш популярні - роботи-транфсормери, які перетворюються в динозаврів. Вони стали справжньою знахідкою для тих, хто любить рідкісних тварин і готовий освоювати складний світ техніки на практиці!

Це цікаво! У роботів-динозаврів є своя назва - діноботи. Так звуть персонажів серіалу «Трансформери». Разом з автоботами механізовані монстри несуть службу з охорони Життя і Розуму, борються зі всесвітнім Злом.

Переваги гри з роботами динозаврами

Сильні і сміливі тварини завжди подобаються дітлахам. Грати з тигром, слоном і левом цікавіше, ніж з дрібними тваринами. Динозаври - особлива категорія. У них є якості, яких немає у інших звірів. вони:

  • сильні,
  • відчайдушні,
  • безстрашні.

Їх гучний голос здатний налякати ворога. А сильний хвіст, зуби і лапи - замінюють цим монстрам найсучаснішу зброю. Тому робот дінобот - це величезна сила, подвійна міць, подвоєна енергія!

Крім того, механічні динозаври - це нові способи трансформації. Якщо дитина знає, як перетворити роботизовану фігурку в автомобіль, то тепер його чекає нова пригода - трансформація робота в величезного ящера. Це пізнавально, цікаво, розвиває нові вміння та навички.

Діноботи в інтернет-магазині «Лева»

Якщо малюк захоплений динозаврами і подолав рубіж 4-5 років, сміливо можна купувати йому механізованих монстрів. В каталозі «Лева» представлені найбільш відомі діноботи:

  • Грімлюк,
  • Сладж Бронтозавр,
  • Слег Тріцератопс,
  • Снарл Стегозавр,
  • літаючий Свуп.

Фігурки досить великого розміру, забезпечені різними видами зброї. Трансформація проводиться вручну. Не знаєте, яка фігурка обрадує малюка, зверніть увагу на дінобота 5 в 1. У цьому комплексному наборі представлено 5 основних видів динозаврів. Вони збираються в величезного робота.

Увага! Кількість ігрових сценаріїв за участю таких фігурок в принципі безмежно. Особливо якщо в колекції дитини вже є автоботи.

Сподобалася іграшка - замовити її на нашому сайті можна за одну хвилину! Трансформер - це завжди економне придбання. Адже фактично ви купуєте своїй дитині 2 фігурки замість однієї!