Герої в масках

Немає жодного товару даного виробника.

Дітвора живе в світі фантазії. Вона обожнює чарівні пригоди і незвичайні перетворення. З «Героями в масках» дитина зануриться в фантастичний Всесвіт супергероїв, мріючи стати одним з них!

Дітлахи обожнюють персонажів з незвичайними здібностями. З ранніх років вони живуть в світі казок, вірять в чудеса. При цьому малюкові важливо, щоб герой був сверхсильним, а ще - добрим і справедливим. Саме такими є PJ Masks - герої в масках. Прийдуть на виручку слабкому, відновлять справедливість.

«Герої в масках» - пригоди починаються!

Мультик про супергероїв в масках вийшов на екрани європейських країн в 2015 році. На українську мову перші серії мультфільму перевели в 2017 році. З тих пір дітвора в Україні стежить за пригодами трьох відважних школярів: Коннора, Амайї, Грега. Вдень вони - звичайні дітлахи. Але ось вночі, в чарівних піжамах, стають супергероями і починають безкомпромісну боротьбу з несправедливістю.

У кожного персонажа з мультфільму свої надздібності:

 • Коннор - рухається швидко і безшумно, як кішка, високо стрибає;
 • Амайя - добре бачить в темряві, вміє літати, відлякує супротивників великими крилами;
 • Грег - переміщається по будь-яких поверхнях, навіть по водній гладі; вміє ставати невидимим.

Звичайно, супергерої діти не можуть обійтися без помічників. У 2-му сезоні у них з'явився друг робот, створений вченим. Він активно допомагає хлопцям боротися зі злими персонажами: Нічним Ніндзя, Місячною Дівчинкою, Ромео.

Герої в масках: транспорт

Супердіти можуть переміщатися по дахах і вертикальних поверхнях. Але все ж в сучасному місті не обійтися без транспорту. Тому Коннор, Амайя і Грег пересуваються на супермашінках:

 • гекко-мобіле;
 • кет-мобіле;
 • совиному планері.

Іграшкові суперавтомобілі часто продають разом з фігурками. З транспортом у супергероїв більше можливостей протистояти злу. А у дитини - більше рольових сценаріїв.

PJ Masks - іграшки

Як правило, герої в масках - це колекційні фігурки. Вони продаються поодинці або в наборі. У самої фігурки мало можливостей. Вона невелика за розміром; руки і ноги зазвичай не рухаються. Тому особливо цінним придбанням стає автомобіль, який входить в комплект з іграшкою.

Великий асортимент «героїв в масках» - це кілька різних груп:

 • м'які іграшки;
 • колекційні фігурки з автомобілями;
 • гумові супергерої для ванної;
 • тематичні ігрові комплекти;
 • пальчиковий театр.

Особливу категорію складають браслети і «чарівні» костюми. Саме браслет дозволяє дівчинці (хлопчикові) перевтілитися в супергероя. Іноді браслети роблять світящимися і прикрашають фірмовою символікою. Колір відповідає типу персонажа: червоний - Алетт, зелений - Гекко, синій - Кетбою.

Інформація для покупців. У міру виходу 2-го і 3-го сезонів мультфільму PJ Masks оновлювався і асортимент іграшок. Сьогодні можна купити не тільки позитивних, але і злісних персонажів. А також замовити зореліт, ракету, ігрові набори «Секретна лабораторія», «Штаб», «Командний пункт».

Оскільки Супердіти - це команда, особливо цінуються іграшки, що дозволяють розгорнути гру в мега форматі. Наприклад, штаб-квартира з пультом управління і чарівним транспортом, нічний ніндзябус із дверцятами, лабораторія на колесах.

Важливо! Вибір іграшки залежить від віку дитини. Малюкові 3-5 років підійдуть міні-фігурки з машинками невеликого формату. А ось в 6-8 років краще звернути увагу на набір з великою кількістю функцій і можливостей.

Розвиваємо дитину з PJ Masks

Малюк вірить: надівши костюм супергероя, він знайде небачені можливості. Завдання батьків допомогти йому в цьому. Звичайна дитина повільна і не дуже акуратна. А ось в образі супергероя малюк отримує здібності, про які навіть не підозрював:

 • швидко їсть кашу;
 • не боїться собак і павуків;
 • прибирає сам у своїй кімнаті;
 • точно і правильно виконує завдання.

Спонукайте малюка «включати» режим героя в масці. У такому режимі він сміливий, спритний, все вміє і встигає. У нього вийде скласти пазли, врятувати світ і намалювати мамин портрет. Тільки з такою умовою його «візьмуть» в зоряну команду!

Добре, якщо батьки поділяють захоплення малюка. Вони не тільки згодні придбати «героїв в масках», а й взяти участь у грі. Нехай дорослий візьме на себе функцію координатора, диспетчера або начальника штабу. Малюк побачить, кому і як потрібно наслідувати, розширить спектр своїх ігрових сценаріїв.