Іграшки Щенячий Патруль

Іграшкові песики завжди були кращими друзями малюків. Вони уособлюють світ, теплі і довірчі відносини в родині. Діти часто просять іграшку щеня, тому що бачили їх в магазині або в мультфільмі. В інтернет-магазині Leva собаки з пластику і плюшу займають одне з провідних напрямків. Адже саме з такими персонажами дитина вчиться бути добрим, гуманним і справедливим!

Оригінальна назва мультфільму - Paw Patrol. Це канадський мультсеріал - наші діти дивляться його вже 6-й сезон! В основі сюжету - пригоди шістки відважних псів під командуванням розумного хлопчика Райдера. Серіал створювався для дошкільнят. Тому всі герої мультика дивно милі і позитивні. Вони поспішають на допомогу жителям міста і один одному.

Команда рятувальників складається з собак різних порід. Тут кокер-спанієль, лабрадор, німецька вівчарка, а також безліч інших дрібних і великих тварин. Кожен, навіть найменший песик бере участь у пригодах, вносить свій внесок у спільну справу.

Особливості щенят

В «Щенячий патруль» закохані діти по обидві сторони океану. Багато виробників дитячих іграшок «відгукнулися» на бажання дітвори мати вдома Маршала, здорованя, Гонщика. І сьогодні персонажі з цього мультсеріалу представлені:

 • м'якими плюшевими собаками;
 • колекційними фігурками;
 • інтерактивними моделями;
 • ігровим транспортом (машинками, літачками);
 • рюкзаками, сумочками, одягом.

З символікою серіалу випускають ігри та ігрові пристрої. Їх можна купувати для малюків до 3-х років і дітей старшого віку - відповідно до інформації, зазначеної на упаковці.

Чим «Щенячий патруль» залучає малят

Для маленьких шанувальників серіалу Paw Patrol випускають безпечні та комфортні на дотик іграшки. Як правило, їх виготовляють з міцного плюшу з дуже коротким ворсом або спеціального пластику. Іноді всередині - каркас з гнучкою дроту. Такі іграшки стійкі: пса можна покласти, посадити, змінити положення його лап і голови.

Іграшкові щенята відповідають своєму екранному образу. У них є символіка, яка дозволяє відрізнити одного рятувальника від інших:

 • у здорованя - жовта «робоча» кепочка;
 • у Маршала - червоний пожежний костюм;
 • у Трекера - захисна зелена панама;
 • у Гонщика - синя поліцейська одяг;
 • у Скай - рожевий шолом льотчика
 • і т.д.
Важливо! Щенятя можуть виконувати роль традиційних іграшок або служити предметом для колекціонування. Вони не тільки бавлять дитину, але і допомагають йому розвиватися: покращують координацію, моторику, швидкість реакції.

Іграшки-транспорт

Собаки з серіалу Paw Patrol рідко пересуваються на чотирьох лапах. Для проведення рятувальних операцій у них є патрулевоз (служить мобільного базою) і особистий транспорт. Наприклад, далматинець Маршал їздить в червоному пожежному або медичному фургоні. Бульдог Здоровань пересувається на жовтому бульдозері. А дівчинка Еверест - на білому снігоочиснику.

Тому в асортименті інтернет-магазинів в продажу є моделі на автомобільчиках, машинках спеціального призначення та літальних апаратах. Можна зустріти набори з самим різним транспортом:

 • іграшковими автомобілями,
 • кораблями,
 • літаками,
 • бульдозерами,
 • автовозами,
 • самокатами,
 • скейтбордами,
 • квадроциклами.

Також культових собак випускають з крилатими ранцями, альпіністським спорядженням, водолазним устаткуванням. Дуже часто колекційні моделі, об'єднані однією стилістикою і тематикою, продають наборами. Можна ощасливити шанувальника «патруля» відразу усіма рятувальниками з машинками на додачу!

Колекційні фігурки

Уже в ранньому віці діти розуміють слово «колекціонувати». Вони збирають моделі з кіндер-сюрпризів, книжок, спеціалізованих журналів. Персонажі «Патруля» відразу стали предметом колекціонування.

Колекційні фігурки «Paw Patrol» зазвичай виготовлені з пластику. Вони забезпечені знайомими атрибутами з мультфільму - наприклад, різнокольоровими значками. Може здатися, що можливості гри з такими моделями обмежені, але це не так. Дітвора із задоволенням знаходить застосування маленьким іграшкам. Їх плюс в тому, що їх багато і вони в точності копіюють героїв серіалу!

Як купити всіх рятувальників в одній коробці

Персонажі «Щенячого патруля» дуже популярні, тому їх випускають виробники з різних країн світу. Відповідно, є відмінності в стилістиці іграшок і їх якості.

Хочете порадувати дитину одноманітністю героїв - зверніть увагу на колекційні набори. Вони виконані в одному стилі. Малюк може вибрати одного-двох щенят і грати з ними постійно. Потім «підключити» інших. А ось дитина постарше здатний «включити» в гру всіх собак одночасно. Він уже вміє реалізовувати складні ігрові сценарії!

Іграшки в інтернет-магазині Leva - збирайте друзів за доступними цінами

Дуже часто діти хочуть бачити у себе всіх головних героїв. Вони готові слухатися і добре себе вести, якщо батьки обіцяли купити Трекера або Маршала в костюмі для операції «Гав». Тому ціна має значення. Шукаєте мультиплікаційних героїв за доступними цінами - купуйте іграшки в інтернет-магазині Leva! Тут представлений великий асортимент ігрових моделей із знаменитих мультсеріалів і комп'ютерних ігор.