Октонавти

Немає жодного товару даного виробника.

Океан зберігає безліч таємниць. Розвідати секрети моря береться команда з 8-ми октонавтів. Так називають групу тварин, що живуть на підводній базі Октопод. У них є сучасне наукове обладнання для дослідження морських глибин. Пригоди вийшли настільки цікавими, що серіал виходить на екрани вже 5-й сезон.

Октонавти - головні герої

У відважних пригодах обов'язково потрібен лідер. Їм в мультфільмі виступає хоробрий капітан Барнаклз - полярний ведмідь. Відрізняється хоробрістю і силою, захоплює свою команду в небезпечні пригоди. Але завжди дбає про їхню безпеку.

Також загін октонавтів складається з:

  • кішки Квазі;
  • пінгвіна Песо;
  • восьминога Інклінга;
  • морської видри Шеллінгтон;
  • кролика Твіка;
  • собаки Даші.

Все це не просто тварини. Вони мають професорські звання і наукові ступені. У дружній команді є свій винахідник (кролик Твік), фотограф (собака) і доктор (пінгвін Песо).

Як переміщаються октонавти

Найцікавіше в мультику Octonauts - це транспорт. За 5 сезонів на базі Октопод з'явилося безліч цікавих транспортних засобів. Вони носять назву ГУП (глибоководна установка підводна). При цьому в міру модифікації автомобілів до назви ГУП додається нова буква англійського алфавіту. Наприклад, ГУП-Е - це швидка допомога, ГУП-С - автомобіль з турбонаддувом.

Крім потужних підводних установок на базі Октопод є:

  • Октолаб (прилад для дослідження великих глибин);
  • октобаза (пересувні будиночки для досліджень);
  • станція техобслуговування Окто.

Світ моря - цікавий об'єкт для дослідження. Дитина вивчає його разом з героями октонавтами. Хоча події серіалу - вигадані, вони засновані на реальних геолокаціях. Таким чином, дитина знайомиться зі світом океану: морськими тваринами, рослинами, водоростями, кораловими рифами.

Збери свою октобазу з ігрових модулів!

Для юних фанатів британського серіалу Octonauts випускають безліч тематичних іграшок. Як правило, ігрові фігурки продаються в наборі - разом з будиночками октобази і транспортним засобом. Це розширює можливості для гри. Дитині не доводиться збирати команду. Вона у нього вже є.

Дуже популярні фігурки винахідника кролика разом з його приладами - криголамом, «саламандрою», турбопідсилювачем. Великим попитом користується фігурка білого ведмедя Барнаклза разом з октобазой і підводною лабораторією. Також випускають різноманітні ігрові набори, в яких представлено кілька персонажів. По-справжньому бажаним подарунком стане для малюка комплект, в який включена вся команда!

Інформація для покупців! Оскільки іграшкам належить перебувати під водою, вони зроблені з міцного і яскравого пластика. В такому кольорі роблять справжні глибоководні апарати.

Розвивайте дитину з героями відомих серіалів

Малюк охоче грає з персонажами, яких він знає. Але навіть якщо він не бачив мультик, набір яскравих незвичайних іграшок стане малюкові хорошою базою для захоплюючої гри. Гра з мобільними буксировщиками і батискафами розвиває моторику і мислення дитини. Вона чудово проводить час в компанії з вченими, які відкривають малюкові один секрет за іншим!

Запрошуємо замовити комплект іграшок з серіалу «Octonauts» в інтернет-магазині Leva. Подаруйте дитині можливість поринути в таємниці моря, відкрити дивовижний світ досліджень за допомогою спеціального підводного транспорту. Вибрати й купити ігровий набір у нас можна онлайн. Відправимо іграшки в Київ і будь-яке інше місто!