Двосторонній восьминіг перевертиш

Восьминоги перевертиші - це серія кольорових фліп іграшок з м'якої штучної тканини. Фігурка двостороння: з одного боку мордочка сумна, з іншого - весела. Складе ідеальну компанію маленькій дитині. Заспокоїть, захистить від негативних емоцій!

Восьминіг перевертиш - новинка, з якою не буває нудно

М'які іграшки улюблені дітьми різного віку. Ведмежата і плюшеві герої популярних мультфільмів ніколи не виходять з моди. Але сьогодні до бажаних персонажів додався восьминіг перевертиш. Ця двокольорова м'яка іграшка може бути сумною і веселою в один і той же час!

Пухнастики - важлива частина життя дитини. Вони любить відчувати тепло і приємний дотик маленького друга. Це заспокоює, знімає психічне напруження. Іноді - допомагає заснути. У дітей до 5 років рухлива психіка. Їм важливо мати під рукою маленьке, беззахисне створіння, про який можна піклуватися.

Перевертиш - ідеальний винахід для малюка. Він досить великий (розміром з маленьку подушку), м'який і комфортний для дитячих рук. До того ж здатний відображати емоції. Малюк ображений, і маленький друг «сумує» разом з ним. Радий - тваринка починає «посміхатися».

Двосторонній восьминіг - щастя для малюка

Користь двосторонніх плюшевих іграшок:

  • урізноманітнюють дозвілля малюка;
  • виконують роль комфортної подушки;
  • заспокоюють, знімають тактильне і психічне напруження.

Восьминіг - умовна назва. Лінійка об'єднує самих різних тварин: собачок, рибок, зайчиків, жабенят. У серії зустрічаються і такі тваринки, яким важко підібрати назву. Вони народжені дитячою фантазією!

Один з безумовних плюсів перевертишів - їх різноманітність. Легко купити двосторонні фігурки червоного, жовтого, білого кольору. Втім, колір восьминога - це теж умовність. Іграшка вивертається навиворіт. З фіолетової легко перетворюється в помаранчеву!

Матеріали, характеристики

Перевертиш завжди - двосторонній. Тому в описі зазначено два кольори: синій і червоний; жовтий і зелений. У тварини є очі і рот. З одного боку мордочка сумна, з іншого - весела.

Іграшка зроблена з бархатистої синтетичної тканини з м'яким коротким ворсом. Такий матеріал:

  1. вбирає мінімальна кількість пилу;
  2. легко вивертається;
  3. швидко приймає потрібну форму.

Розмір істоти - 10см х 20 см. Всередині - пористий наповнювач, який не заважає фігурці трансформуватися. При необхідності тварина легко очистити або випрати в машинці.

Функція антистрес

Важлива роль м'якої іграшки або сквіша - заспокоювати, рятувати дитину від негативних емоцій. Представники морського царства відмінно справляються з цим призначенням. Приємна поверхня формує позитивні емоції. Крім того, малюк зайнятий процесом вивертання. І забуває про свої проблеми.

Інформація для покупців. В першу чергу реверсивний восьминіг - це дитяча іграшка. Але такий оригінальний подарунок можна замовити і для дорослого. Фліп-подушка може виступати в ролі забави антистрес або служити декоративним елементом обстановки! Також в асортименті магазину м'які іграшки Амонг Ас, Покемон Пікачу, Cyberpunk 2077 і багато інших.

Колекція кольорових восьминогів в інтернет-магазині «Лева»

Гра - чудовий спосіб пізнання. Чим більш різноманітні іграшки оточують дитину, тим більше тямущим і допитливим він виросте. Тому в нашому каталозі зібрані товари, які допомагають дітям досліджувати світ. З перевертишами легко організувати захоплюючу й пізнавальну гру. Також плюшеві восьминоги - прекрасні компаньйони. Скрасять самотність, урізноманітнюють дозвілля, знизять наслідки стресу!