М'які іграшки Бравл Старс

Ігри для мобільних пристроїв захоплюють яскравістю, розмаїттям, інтерактивністю. Трендом останніх років стали у дітей м'які іграшки у вигляді улюбленого героя. А вже персонажі з Бравл Старс так і просяться в сучасну реальність. Адже вони по-справжньому круті!

Іграшкові фігурки для дітей - як вибрати кращу

У дитячому середовищі цінуються сміливість, успішність, рідкісні здібності. Хлопчикам і дівчаткам подобаються герої, які:

  • мають задерикуватий характер,
  • мають супер здібностями,
  • здатні виконати відповідальну місію.

Саме такі - герої Brawl Stars. Вони - справжні «зірки» комп'ютерної анімації. Серед них є персонажі, схожі на:

  • людей (Пенні, Джессі, Леон);
  • тварин (Ворон);
  • рослини (кактус Спайк);
  • казкові істоти (Мортіс, Тара).

Всього в Бравл Старс близько 30-ти персонажів. У кожної дитини є свій улюбленець. Кого купити в якості подарунка? Краще поставити це запитання самому гравцеві! Він досить добре орієнтується в віртуальному просторі, пробував грати з різними чоловічками і знає, кого хотів би придбати.

При цьому малюки можуть грати з фігуркою як з повноцінної м'якою іграшкою. А у дітей шкільного віку прийнято колекціонувати улюблених героїв. Тому, поряд з плюшевими, в нашому магазині представлені традиційні колекційні фігурки Brawl Stars з кольорового пластику.

З чого зроблені м'які іграшки в інтернет-магазині Leva

Образи з відеоігор не призначені для проведення часу з ними в режимі офлайн. Але практика спростовує розрахунки! Діти люблять і з задоволенням грають фігурками Brawl Stars з плюшу, якщо вони нагадують улюблених героїв.

Для того, щоб м'яка лялька прослужила довше, виробники вважають за краще використовувати міцні, приємні на дотик матеріали, розраховані на тривалий термін експлуатації. Найчастіше це плюш з коротким ворсом. Матеріал досить міцний, зносостійкий, легко чиститься від забруднень.

У каталозі інтернет-магазину Leva є плюшеві іграшки у вигляді легендарного Леона, знаменитого Ворона, популярного Спайка і безліч інших чудових ляльок. На кожну фігурку з Бравл Старс - можна скласти ціле досьє. Це зроблено з допомогою спеціальних карт, де в стислому вигляді перераховані характерні особливості кожного персонажа. На жаль, в комплект картка не входить, доведеться купувати її окремо.