Металіони

Мультфільм «Металіони» оповідає про нові пригоди юного винахідника Ілона і його вірного друга і захисника планети - Лео, капітана загону воїнів вічності. Разом з командою вони борються з підступними лиходіями в образі Сигма Груп. Ця таємнича організація має намір залишити землю спустошеною, забравши всі її джерела світлової енергії. Але група відважних рейнджерів в особі бойового загону авточенджеров має намір покласти край всім зазіханням.

Особливість metalions полягає в можливості трансформації в більш могутніх роботів:

  • Аеро: комбінація Лео + Арія;
  • Ураган: додавання Таурус + Скорпіо;
  • Екліпс: об'єднання Таурус + Лео;
  • Привид: роботи Арія + Скорпіо.

Роботи-автомобілі завжди користувалися популярністю у дітвори. Але сьогодні на ринку з'явилися нові механічні іграшки. Вони створені за мотивами південнокорейського мультфільму «Металіони» - і носять таку ж назву. Прекрасні трансформери для рольових і розвиваючих ігор. Змушують дитину думати і співпереживати улюбленим героям!

Для довідки. Металіони - роботи-тварини. У звіриному вигляді вони пересуваються на 4-х лапах, можуть швидко бігати і далеко стрибати. в якості роботів - схожі на людські фігурки, озброєні сучасною зброєю дальньої дії. Іграшки досить прості в трансформації, тому підходять дітям молодшого віку. Такі трансформери можна купувати дітям після 4-х років.

Мультфільм «Металіони» - вчить бути добрим і активним

Яскравий, барвистий, позитивний мультсеріал Metalions став відмінною розвагою для малюків та дітей молодшого шкільного віку. Перша серія вийшла в російському перекладі 8 листопада 2018 року.

Дія мультфільму відбувається в майбутньому. Діти та їхні батьки живуть в оточенні домашніх роботів, швидкісного транспорту та Інтернету. А ще в цьому царстві техніки і електроніки є місце магії і чаклунства.

У кожній серії відбувається ряд пригод. Головний герой серіалу «Металіонс» - хлопчик Ілон. Саме він бере на себе місію - захищати Землю і своїх друзів від угруповання злих роботів Сигма. Металіони допомагають хлопчині в захисті джерел земної енергії.

Головні представники металіонів:

  • тигр Лео (ватажок відважного угруповання),
  • Таурус (бик),
  • Скорпіо (небезпечна комаха скорпіон),
  • Арія (механізована вівця),
  • Урса (ведмідь).

Металіони добре озброєні, але зовсім не агресивні. Вони вступають в бій, тільки якщо на них нападають. При цьому активацію Техноформ викликає людина, що володіє чарівним амулетом.

Увага! Незважаючи на ретельну деталізацію, іграшки не містять гострих травмонебезпечних деталей. Деякі частини трансформуються вручну, деякі - автоматично, за допомогою спеціальних кнопок.

Комбіновані роботи з новим функціоналом

Трансформери-тварини - незвичайні істоти. Кожен з них - окремий герой зі своїм характером і звичками. При цьому вони можуть об'єднуватися і створювати нових роботів, більш сильних і витривалих.

Наприклад, бик Таурус і Скорпіо - окремі трансформери. Але вони можуть об'єднатися і створити нового робота - Урагану Харрикейна. Як правило, комбіновані фігурки складаються з двох різних тварин, причому трансформація в робота відбувається миттєво. Складові трансформери отримали назву авточенджери.

Візьміть на замітку! По-справжньому захопить дитину мега-трансформер Інфініті. Він складається з 5-ти частин, кожна з яких є самостійною фігуркою.

Супер команда в інтернет-магазині Leva

Уже сьогодні в нашому магазині можна замовити відважних учасників загону Металіонів: Лео, Тауруса, Арію, Скорпіо, Урсу, а також складових мега роботів «2 в 1» або «5 в 1». Іграшки зроблені з міцного пластику з елементами з металу. Вони гладкі і приємні на дотик, розраховані на те, щоб дитина довго грала з фігуркою і могла втілити у рольовій постановці всі свої фантазії!