Малишарики (Смішарики)

Дитина дивиться дитячий розвиваючий серіал «Малишарики»? Тоді з задоволенням вона облаштує свій ігровий простір м'якими іграшками з цього доброго мультика. Нюша, Їжачок, Пандочка, Баранчик представлені в інтернет-магазині Leva окремо і в наборах. Є колекції з плюшу та гумові - для купання.

Важливо! М'які ігрові фігурки зроблені з бархатистої тканини з коротким ворсом. На них немає гудзиків, замків, знімних частин. Тому іграшки повністю безпечні для маленької дитини. Мініатюрні істоти кулястої форми - найбільш зручний варіант для маленьких діток. Вони з задоволенням грають зі Смішариками, зовсім їх не бояться.

Малишарики - ожилі іграшки

Розвиваючий анімаційний серіал цілеспрямовано створювався для самих маленьких. Герої мультфільму:

  • милі, доброзичливі;
  • відрізняються простою графікою;
  • кажуть короткими зрозумілими фразами.

Сценарій писали за рекомендаціями педагогів і психологів. Тому всі атрибути мультфільму (від колірної гами до поведінки тварин) розраховані на маленьких діток. Пізнавальний серіал - гарне доповнення до розповідей тата і мами. Кожна серія триває всього 5 хвилин. Так дитина не втомлюється від образів на екрані.

У мультиплікаційних персонажів є тільки один недолік. Їх не можна помацати руками! Тим часом тактильні відчуття важливі для розвитку малюка. Він пізнає світ через дотики. Тому гумові фігурки і плюшеві іграшки «Малишарики» - відмінне доповнення до пізнавального мультсеріалу. Їх можна чіпати, гладити, брати з собою в ліжко, довіряти свої таємниці.

Ляльки Смішарики - кращі друзі малюків

За стилістикою ігрові персонажі повністю відповідають героям мультфільму. Дитина легко впізнає в фігурках Нюшеньку, Кроша, Баранчика. Важливим є те, що вона може взяти їх в руки, включити в число своїх «друзів». Конструктори і розвиваючі набори важливі для малюка. Але в першу чергу йому потрібні ігрові моделі, які уособлюють живих істот.

М'які іграшки:

  • знайомлять з будовою тіла людей і тварин;
  • спонукають до розвитку мовлення;
  • створюють тактильне уявлення про різні матеріали.

З конструктором не поговориш. А ось симпатяга Їжачок «вислухає», «поспівчуває» і «піде» з тобою куди завгодно. Через тварин-іграшки дитина вчиться піклуватися про інших, співпереживати, висловлювати свої емоції. Крім того, дотик до м'якої шкірки позитивно впливає на нервову систему і частково заміняє мамині обійми. Тому іграшки Смішарики - надійний спосіб заспокоїти і розважити дитину, якщо вона втомилася, вередує, стурбована. Також для діток великий вибір цікавих ігрових аксесуарів: чарівна паличка Гаррі Поттера, спеціальні ігрові пов'язки Наруто і багато інших.

Як переселити Малишариків з магазину додому

Співпраця з інтернет-магазином «Лева» дає маленьким покупцям можливість «переселити» з екрана в дитячу кімнату бажаних героїв з мультфільмів, ігор, серіалів. Поки малюк захоплений Малишариками, він просить купити кумедних Нюшеньку, Крошика, Баранчика. Потім настає час повнометражних диснеївських мультиків. Тепер батьків просять замовити плюшевих ляльок Disney і Pixar. Вони також представлені в нашому каталозі.

Важливе доповнення! Поряд з малишариками, у нас є Смішарики з однойменного мультфільму. Це більш дорослі персонажі з тієї ж історії: Лосяш, Бараш, Нюша, Пін і інші.