Іграшки Мадагаскар

Немає жодного товару даного виробника.

Пінгвіни сприймаються як незграбні тварини, які можуть існувати тільки в холодному кліматі Антарктиди. Спростувати цю думку змогли творці мультфільму «Пінгвіни Мадагаскару». Виявилося, що птахи - тямущі і активні. Четвірка відважних тварин облетіла весь світ, беручи участь в самих незвичайних пригодах.

Фанати «Пінгвінів Мадагаскару» напам'ять знають імена представників бойової четвірки: Шкіпер, Ковальські, Ріккі, Прапор. І, звичайно, уважний погляд відрізнить одну птицю від іншої. Мрія дитини - зібрати всіх чотирьох героїв. Але навіть один пингвинчик може доставити прихильнику мультфільму Madagascar море задоволення.

Іграшки героїв Мадагаскару - для малюків і справжніх фанатів

Самим затребуваним товаром у дітей в Україні стали м'які тварини з плюшу. Вони виглядають милими і забавними. Правда, схожість з героями мультфільму не на 100% точна, так як матеріали  з тканини не можуть передати міміку дорослого персонажа. Зате вони м'які і дуже комфортні для дитячих рук.

М'яких птахів виробляє компанія Dream Works. Іграшки виконані з міцного плюшу з коротким ворсом. Завдяки великим жовтим лапам фігурка стійка, не завалюється набік. Використовувати її можна в різних рольових іграх або просто - як м'якого і надійного друга.

Інформація для покупців. Іноді в продажу можна знайти чарівних пінгвінчиків-малюків і навіть інтерактивні моделі, які співають, сміються, розмовляють. Їх потрібно годувати і періодично міняти підгузник. Уточніть всі особливості такої ігрової фігурки, перш ніж її замовити!

Пінгвіни з Madagascar: колекційні фігурки

Фанати забавного мультфільму також будуть раді колекційним іграшкам з пластику. Тут більше шансів зібрати колекцію цілком: Шкіпера, Ковальські, Ріккі, Прапора. І навіть купити противного восьминога Дейва. Пластикові фігурки:

  • довговічні,
  • міцні,
  • невеликі за розміром,
  • передають особливості міміки і статури героїв.

За допомогою пластику виробникам вдається точно відтворити фігури і обличчя персонажів. Тому іграшки із пластику більше цінуються у дітей старше п'яти років, для яких важливі рольові ігри. Вони розігрують складні сценки з мультфільму і придумують свої.

Якщо ви хочете порадувати дитину пластиковою або плюшевою фігуркою пінгвіна, робіть покупки в інтернет-магазині Leva. Тут представлені компактні ігрові моделі з популярних анімаційних фільмів і комп'ютерних ігор. Можна знайти відмінні іграшки для повсякденних ігор і рідкісні колекційні екземпляри!