Фотоапарат QF928

Ігрові набори та фігурки
QF928

400 грн

Дитячі фотоапарати - зручно, надійно, цікаво, функціонально!

Дитина тягнеться до творчості? Хоче відобразити красиві види? Тоді відмінним подарунком стане дитячий фотоапарат! Від дорослої моделі він відрізняється ошатним дизайном і яскравим пластиковим корпусом. Така «оболонка» збереже цифрову камеру при падінні.

Звичайно, по функціональності дитячий фотоапарат трохи поступається професійній техніці для зйомок. Але дитині і не потрібні складні налаштування. Головне, що пристрій простий - малюк може розібратися з ними самостійно. При цьому знімки виходять цілком справжніми. Їх можна:

 1. переглянути на спеціальному дисплеї;
 2. перенести на комп'ютер;
 3. видалити, скопіювати;
 4. роздрукувати на фотопапері.

Головне достоїнство дитячого фотоапарата в тому, що дитина повністю незалежна від дорослих. Він сам наводить об'єктив, регулює налаштування, натискає кнопочку. Такий прилад роблять з максимально простим інтерфейсом. Малюкові в ньому все інтуїтивно зрозуміло!

Якими бувають камери

цифровий фотоапаратПрилад для зйомок роблять візуально схожим на дорослу камеру з професійним об'єктивом. Однак корпус виготовлений з яскравого кольорового пластику і відразу привертає увагу дитини. Він може бути з «вушками» тварини, кумедними малюнками, блискучими стразами (для дівчаток). Але може і не мати специфічних дитячих атрибутів. Як правило, фотоапарат для дітей оснащений шнурком - зручно носити його на руці або на шиї.

Як правило, дитячі моделі для фотозйомки оснащені:

 • вбудованим дисплеєм (можна відразу побачити фотографію);
 • автофокусом;
 • функцією запису відео;
 • меню російською або українською мовою;
 • вбудованими іграми (дитина грає, коли нема чого знімати).

А ось карту пам'яті доводиться замовляти окремо. Як правило, слот для неї передбачений, але сама картка не входить в комплект.

Інформація для покупців. Особливістю фотоапаратів для дітей є можливістю робити кумедні знімки з наклейками і спецефектами. Можна знімати в різних режимах: нічна зйомка, портрет, святкове оформлення, мультяшні персонажі. Дитині весело і цікаво. На деяких моделях можна включити функцію розпізнавання посмішок і інтелектуальне фото. Таким чином, в ігровій формі дитина вивчає основи фотозйомки, вчиться робити Селфі.

В якому віці краще купити перший цифровий апарат для фотографування

дитячий фотоапаратІграшка традиційно рекомендована дітям старше 3-х років. Оптимальний вік для покупки такого пристрою - 3-6 років. Для малюка це не тільки весела іграшка, але і дуже корисна. Адже він вчиться:

 • координувати свої дії (однією рукою тримати камеру, інший проводити зйомку);
 • розбиратися в тонкощах цифрового пристрою (слот для карти пам'яті, зарядка, USB шнур);
 • наслідувати те, що роблять дорослі.

Цифрова камера для дітей - прекрасна іграшка. Формує творчий підхід до реальності, вчить цінувати красиві миті. Зручно і дорослому. Якщо у дитини є свій гаджет для подорожі, значить, він не відволікає. Знімає сам!

Щоб придбати недорого стильний гаджет для зйомок, робіть покупки в інтернет-магазин Leva. У нас дуже великий спектр товарів для активних діточок. В наявності яскраві, цікаві фотоапарати для дітей, різні за функціоналом і вартості. Також у нас можна вибрати розвиваючі неокуби конструктори (в тому числі магнітні) і 3D ручки!