Дитяча іграшка Спанч Боб

Немає жодного товару даного виробника.

Життєрадісний персонаж Губка Боб полюбився дітям і дорослим. Мультик з однойменною назвою об'єднав всю сім'ю перед екраном. Дітвора в захваті від яскравих анімаційних персонажів. А дорослі від гумору і винахідливості головного героя серіалу.

Губка Боб - не тільки герой популярних фільмів, коміксів, онлайн ігор. Він - улюблений персонаж Всесвіту дитячих іграшок. Можливо, ваша дитина просить купити м'яку фігурку Боба, сквіш або інтерактивну фігурку. Зробити це просто, оскільки персонаж представлений практично у всіх категоріях товарів для дітей. Його випускають у вигляді:

  • ніжних плюшевих створінь;
  • колекційних пластикових фігурок;
  • сквішей;
  • слаймів.

Жовта губка Спанч присутня в настільних іграх і наборах для творчості. Її зображення розміщують на шкільному приладді і дитячих рюкзаках. Так що знайти цікавий предмет і порадувати шанувальника серіалу Sponge Bob Квадратні Штани не складе труднощів.

Губка Боб і інші персонажі

Мультік став популярний через схожість вигаданого містечка Бікіні Боттом і його жителів зі звичайним наземним містом. Кожен знайде в своєму оточенні:

  • ледачу зірку Патрика Стара;
  • підприємливого і жадібного Містера Крабса;
  • відданого равлика Гері;
  • шкідливого Планктона;
  • освіченого кальмара Сквидварда.

Різні соціальні типажі взаємодіють і конкурують між собою. Їх життя заповнене пригодами, а місто живе в атмосфері розваг і свята. Адже це справжній курорт! Хоча розташований не на березі, а на дні океану.

Разом з мультфільмом дитина осягає принципи соціальної взаємодії, вчиться цінувати друзів і надавати відсіч недругам. Також вона багато дізнається про підводний світ, прихований від наших очей. Адже всі персонажі Sponge Bob мають реальні прототипи в тваринному світі. А саму історію придумав Стівен Хілленберг - морський біолог за освітою.

Губка Боб в вигляді м'якої іграшки

Найбільш затребуваний вид дитячих іграшок - це м'які ігрові фігурки. Яскравого Боба можна замовити у вигляді невеликого аксесуара (наприклад, підвіски на рюкзачок) або великої квадратної подушки. Є м'які спонжі зі звуковим модулем. Стискаючи іграшку, можна почути забавний звук.

Виробники фігурок подбали про те, щоб Боб не страждав від самотності. З плюшу роблять його кращих друзів: морську зірку Патрика, равлика Гері, білку Сенді Чикс, кальмара Сквидварда.

Губка Боб в конструкторах Лего

Пригоди в Bikini Bottom стали основою для створення серії конструкторів. Спонж і інші мешканці підводного світу виявилися благодатними персонажами для лего-збірки. У серії Лего представлені маленькі чоловічки - Губка Боб, Патрік Стар, Містер Крабс і (іноді) лиходій Планктон. Також з лего-цеглинок можна зібрати атрибути Бікіні Боттом: ресторан Красті-Краб, автобуси, човни і навіть в'язницю. Все, як у справжньому місті!

SpongeBob в колекційних фігурках

Герой серіалу домігся справжньої популярності, якщо він потрапив в серію іграшок з кіндер-сюрпризу. Саме так сталося з Губкою Бобом. Він удостоївся спеціального випуску кіндерів з яскраво-жовтим забарвленням і впізнаваною символікою мультфільму.

Правда, фігурки з Kinder Surprise зовсім маленькі. Грати ними не дуже зручно. Тому радимо покупцям нашого магазину звернути увагу на колекційні набори. З великим набором фігурок дитина зможе зануритися в захоплюючу гру і реалізувати безліч ігрових сценаріїв. Вона розподілить героїв по місцях в уявному місті Бікіні Боттом і створить повну ілюзію дна Тихого океану!

Слайми і сквіші

SpongeBob - дивно податливий персонаж для створення модних іграшок. Починаючи з 2017 року, його легко зустріти в інтернет-магазині у вигляді сквіша або слайма. Так називають суперм'які фігурки, яким можна надати будь-яку форму. Губка Боб Квадратні Штани був одним з перших втілений у вигляді сквіша. Адже він від природи має пористу структуру!

Зверніть увагу! Слайм відрізняється від сквіша желеподібною структурою і нагадує жуйку. Іграшки нового напряму мають шалену популярність у дітвори. Їх можна м'яти і перекручувати, розтягувати по довжині в кілька разів. Вони відновлюють форму і знову стають предметом гри.

З іграшками на дно Тихого океану!

Якщо ви хочете «занурити» дитину на дно океану, створити ілюзію присутності в милому містечку Бікіні Боттом, зверніть увагу на асортимент інтернет-магазину Leva. Ми зібрали в каталозі популярні фігурки з найзнаменитіших мультфільмів. Поряд з Губкою Бобом у нас можна придбати колекційні моделі з «Панди Кунг-Фу», «Леді Баг і Супер-Кіт», «Пінгвінів Мадагаскару». Передбачена оперативна доставка в Київ та інші населені пункти України.