Дитячі ігрові фігурки Баранчик Шон

Немає жодного товару даного виробника.

Кумедний мультик «Баранчик Шон» викликав у дітвори багато емоцій. Діти стали просити батьків купити ігрові фігурки баранчика і його друзів. Інтернет-магазин «Лева» радий запропонувати дітлахам в Україні симпатичних овечок для ігор і колекції. Впевнені, дітлахи придумають багато цікавих сценок з іграшковими вівцями!

Шон у вигляді м'якої іграшки

Головний персонаж вигаданої історії настільки пустотливий, колоритний, що з нього вийшла відмінна м'яка іграшка. При цьому ігрові фігурки створюють в різних форматах. Їх можна придбати у вигляді:

  • домашньої тварини з м'якою плюшевою шерстю;
  • в'язаного персонажа з бавовняних ниток;
  • дитячої подушки.

Зазвичай баранчика роблять в контрастній чорно-білій гамі. Але можна зустріти творчі варіанти, коли шерстка виконана в червоному, жовтому або рожевому кольорі. У реального барана довга шерсть. Але іграшки зазвичай шиють з плюшу з коротким ворсом. Так грати більш зручно і безпечно.

Колекційні фігурки

Мультфільм призначений в основному для дітей молодшого шкільного віку. У такому віці діти обожнюють колекціонувати фігурки мультяшних персонажів. Одні збирають їх просто для колекції. Інші - обожнюють розігрувати різні сценки.

Як правило, колекційні моделі роблять з пластика. У таких іграшок мало «функцій»; вони цінуються за оригінальний дизайн і схожість з персонажем мультфільму. У дітвори фігурки служать своєрідним засобом обміну. Дітлахи із задоволенням обмінюються однаковими овечками заради повноти колекції.

Баранчик Шон - аксесуари

Яскравий самобутній персонаж надихнув виробників дитячих іграшок на створення різних аксесуарів. Відповідна символіка присутня на:

  • рюкзаках;
  • шкільному приладді;
  • наборах для творчості.

Симпатичного баранчика можна зустріти в іграх, пов'язаних з тематикою ферми. Захоплена дитина із задоволенням будує будиночки для овечок, а також «прокладає трасу» для перевезення тварин в місто. Легко зустріти героя і в наборах для творчості. Баранчика ліплять з пластиліну, збирають з магнітних модулів, викладають з елементів мозаїки. Також Шон є героєм численних головоломок і пазлів.

Запрошуємо юних фанатів баранчика Шона в інтернет-магазин Leva! У нашому каталозі представлені іграшки та колекційні фігурки з різних мультфільмів. Тут легко знайти ляльку, дитячий рюкзачок або аксесуар із зображенням улюбленого персонажа. Ради відправити обраний товар до Києва або будь-яке інше місто на території України!