Бакугани

Немає жодного товару даного виробника.

Бакугани - весела розвага. Для них не потрібно багато місця і спеціальна арена (хоча вони й існують). Необхідна просто рівна поверхня!

Для довідки. Бакуган - іграшка круглої форми з пластика з металевими елементами всередині. При дотику з магнітом «кулька» розкривається і перетворюється в маленького дракона-монстра. Витончена і стильна штучка з Японії стала справжнім відкриттям для дітей і підлітків. Сьогодні з ними грають по всьому світу!

Настільна гра або трансформер?

Бакуган з'явився спочатку з коміксів манга, а потім з однойменного пригодницького мультфільму в стилі аніме. Це оригінальна гібридна іграшка. Здатністю перевтілюватися він схожий на трансформера. Компактністю і малими розмірами - на елемент настільної гри. При цьому гравці відчувають сильні емоції, як під час змагань. Таким чином, Бакугани поєднують в собі елементи настільних ігор, спортивних змагань, роботів-трансформерів. Можливо, саме в цьому секрет любові до них з боку дитячої аудиторії!

Для гри і колекції

Любителі боїв з міфічними драконами діляться на 2 різновиди: гравці і колекціонери. Перша група любить магнітні іграшки за азарт, задоволення від змагань і перемоги. Друга - за елегантність дизайну, різноманітність різнокольорових фігурок. Гравці шукають найсильніших. Колекціонери - найрідкісніших.

Важливо! Дитина легко може поєднати процес гри і колекціонування. Для колекціонерів навіть випускають спеціальні кейси - Bakugan battle cases.

Правила гри «Бакугани»

Грати з Бакуганом просто. Правила зрозумілі і прості. Причому їх можна змінювати за погодженням гравців один з одним.

У класичному варіанті баттл проводиться з використанням спеціальних карток. Вони бувають 2-х видів:

 1. карти воріт (з магнітним елементом всередині);
 2. карти здібностей (з описом характеристик).

Кожен з гравців вибирає одну карту і кладе її лицьовою стороною внизв центр арени або ігрового поля. Далі суперники намагаються потрапити своїм Бакуганом на картку так, щоб іграшка повністю розкрилася. Після цього починається «битва». У хід йдуть додаткові (легкі) карти з показниками G-сили. Необхідно скласти цей показник з цифрою на карті воріт - виходить сумарний бал. Виграє той, у кого сума більше!

Нагадуємо, що кожен бакуган уособлює одну з шести природних стихій:

 • Пайрус (вогонь),
 • Вентус (вітер),
 • Хаос (світло),
 • Аквас (вода),
 • Сабтерра (земля),
 • Даркус (темрява).

Вогонь символізує червоний, тьму - чорний, воду - блакитний і так далі. Таким чином, зі списку на мапі дитина вибирає цифру відповідного кольору. І додає її до основної. Так і визначають, хто переможець.

Де купити нових героїв battle planet

Мультику про войовничих драконах вже більше 10 років. За цей час іграшки видозмінилися, стали більш красивими і досконалими, ніж старі екземпляри. Щоб купити сучасну модель з нового мультика, необхідно шукати іграшки в інтернет-магазинах. Тут швидше оновлюється асортимент; можна замовити заздалегідь ексклюзивні моделі та новинки. А також придбати оригінали безпосередньо від виробників.

Інформація для покупців. У 2019 дітей зацікавили великі ігрові моделі. Вони перетворюються в величезних драконів висотою 20 см, поєднують в собі силу всіх стихій. Грати з таким персонажем цікаво і престижно!

Переваги гри з оригіналами

Справжні бакуганомани знають: краще замовляти іграшки оригінального походження. вони:

 • довговічні,
 • ударостійкі,
 • в точності копіюють героїв мультфільму;
 • витримують кілька циклів перетворень.

Механізм оригінальних бакуганів працює без збоїв. Менше шансів програти через те, що іграшка не трансформувалася або розкрилась не в повному обсязі!

Дитині потрібно оновити свою колекцію? Придбати арену або функціональний набір з кількома героями? В інтернет-магазині Leva представлений великий асортимент іграшок з популярного японського мультфільму. В наявності поодинокі екземпляри, корисні аксесуари, подарункові і тематичні набори. До кожного героя додається комплект карток.