Angry Birds пташки

Немає жодного товару даного виробника.

Товари цього мультфільму відсутні.

Іграшки Енгрі Бьордс довели - прості ігри у дітей найпопулярніші! «Перестрілка» між свинками і сердитими птахами триває 11 років. Але число її шанувальників тільки зростає. Тому для фаната комп'ютерної гри Angry Birds м'яка іграшка у вигляді розгніваної птиці стане приємним сюрпризом!

Іграшки Енгрі Бьордс - якими вони бувають

Як правило, ігрові фігурки виконані у вигляді м'яких кумедних «колобків» з плюшу. Про птахів нагадує чубчик на голові, крила і маленькі лапи. Такі іграшки зручно брати руками і «вистрілювати» по противнику.

Птахи зроблені м'якими, щоб дітвора не заподіяла один одному шкоди. Ними можна стріляти з будь-якої позиції: з-за дивану, з-під столу, із за шафи. Цим діти із задоволенням і користуються. «Перестрілка» чудово розвиває моторику і швидкість реакції. Під час жартівливої битви дитина:

  • покращує окомір,
  • тренує моторику,
  • відточує вміння влучати точно в ціль.

По суті, м'які фігурки розрізняються лише габаритами. Є великі екземпляри розміром з подушку. Але частіше діаметр ігрової фігурки - 10-15 см. Дуже комфортні габарити для дитини.

Інформація для покупців. М'які Angry Birds роблять з поліефіру. Це міцний, надзвичайно комфортний для рук матеріал. В плюшевих іграшках відсутні великі ворсинки і знімні деталі. Значить, їх можна давати в руки малюків. Але грати бажано під наглядом дорослих. Особливо - з рогаткою.

Іноді в асортименті інтернет-магазинів зустрічаються фігурки з гуми і пластика. Пластикові фігурки маленькі і призначені для колекції. Також у продажу можна знайти Angry Birds у вигляді сквішей.

Набір Енгрі Бьордс - кращий подарунок шанувальнику гри

Доволі часто птахів і поросят продають наборами. Як правило, в комплект входять найпопулярніші персонажі:

  • червоний Ред,
  • жовтий Чак,
  • чорно-сірий Бомб,
  • зелена свинка Леонард.

Але можуть бути і інші герої. Адже за 11 років існування гри з'явилася величезна кількість персонажів. Наприклад, пташка-роллер Теренс на колесах, Могутній Орел, м'ячі-свинки і т.д. Є набори, в яких птахи представлені разом з запускаючим пристроєм. Натискаючи на кнопку, дитина вистрілює злою пташкою в повітря.

Увага! Особливо цінуються у дітей великі набори, які дозволяють повністю зануритися в улюблену гру. У комплект входить збірний будиночок, рогатка і конструкції, на яких сидять птахи. З таким набором віртуальний геймплей стає неактуальним. Все, що потрібно для битви, вже є!

Злі пташки - аксесуари

Angry Birds настільки популярні, що їх символіку можна зустріти на самокатах, шкільному приладді і дитячих рюкзаках. Мордочки сердитого Реда і забавного Чака прикрашають іграшкову зброю, велосипеди, мікрофони для караоке. При цьому символіці Енгрі Бьордс раді не тільки хлопчики, а й відчайдушні дівчатка.

Як замовити Angry Birds в Україні

Комп'ютерні ігри захоплюють дитину в вигаданий світ. Але обмежують її рухову активність і розвиток інтелекту. А ось ігрові фігурки Енгрі Бьордс, навпаки, спонукають малюка рухатися, придумувати різні ігрові ситуації і розігрувати їх разом з однолітками. Хочете купити дитині іграшку для активного проведення часу, зверніть увагу на каталог нашого інтернет-магазину. Допоможемо підібрати героя і додаткові аксесуари. Організуємо доставку в будь-який регіон України!