Кільце Орочимару «Пустота» з Акацукі Наруто

Характеристики
Вік з 5 років
Стать Дівчинка | Хлопчик
Матеріал метал
Конструкція кольцо
Розмір регулюється
Бренд Naruto
Виробник: Forkods
  • Оплата при отриманні
  • Оплата на карту Приват24
  • Оплата на карту Монобанк
  • Доставляємо дитячі товари в усі регіони України.
  • Доставку товарів здійснюємо такими транспортними компаніями:
    - Новая Пошта (вартість доставки від 35 грн)
  • Обмін та поверннення товару на протязі 14 днів з моменту покупки

Опис - Кільце Орочимару «Пустота» з Акацукі Наруто

Кільце Орочимару «Пустота» - необхідний атрибут для створення образу Акацукі з аніме Наруто. Такі персні носили члени угруповання «Світанок». Прикраса мало утилітарну мету: символічно передати здатності (походження) свого героя.

Кільце Орочимару «Пустота» прикрашено химерним ієрогліфом на жовтому фоні. Іноді його переводять як «небо» або «порожній простір».

Короткі відомості про героя Орочимару

Orochimaru - один з центральних персонажів аніме Наруто. Ніндзя родом з Села Прихованого Листям. Підліток прагнув отримати безсмертя. З цією метою він перейшов на бік зла, проводив заборонені експерименти. Молодий чоловік обожнює чорний колір. Майже у всіх епізодах він зображений у довгому плащі Акацукі з високим коміром і чорних брюках. Носить колечко на лівому мізинці.

У міру розвитку сюжету герой міняв свій зовнішній вигляд. Перстень також періодично міняв відтінки. Сьогодні кільце Орочимару «Пустота» прийнято робити жовтим. Атрибут виготовлений з металу, регулюється за розміром. Таку прикрасу-символ можуть носити хлопчики і дівчатка, підлітки і дорослі. Особливо ефектно виглядає аксесуар з накидкою Акацукі, прикрашеною червоними хмарами.

Відгуків (0)

Немає відгуків про цей товар.

Оцінка товару

Схожі товари
Інші товари цього бренду