Кільце Хідана «Три рівня» з Акацукі Наруто

Характеристики
Вік з 5 років
Стать Дівчинка | Хлопчик
Матеріал метал
Конструкція кольцо
Розмір регулюється
Бренд Naruto
Виробник: Forkods
  • Оплата при отриманні
  • Оплата на карту Приват24
  • Оплата на карту Монобанк
  • Доставляємо дитячі товари в усі регіони України.
  • Доставку товарів здійснюємо такими транспортними компаніями:
    - Новая Пошта (вартість доставки від 35 грн)
  • Обмін та поверннення товару на протязі 14 днів з моменту покупки

Опис - Кільце Хідана «Три рівня» з Акацукі Наруто

Шанувальникам «Наруто» в рівній мірі подобаються речі героїв і аксесуари антагоністів. Кільце Хідана «Три рівня» - відмінний вибір для втілення образу ніндзя-відступника. Воно належало одному з учасників клану Акацукі і було частиною загального плану. Тільки зібравши разом всі 10 кілець, можна було відтворити ритуал біля статуї Біджо.

Персонаж Хідана і його здатності

Хідан - досить сміливий і постійно свариться зі своїм напарником Казукі. Його сміливість межує з безглуздям. Кільце герой носить на вказівному пальці. Відмітний знак - три рисочки різної довжини. Іноді три рівня зображують на помаранчевому, іноді - на білому фоні. Перстень також можна носити на пальці і під плащем на довгому ланцюжку.

У бою герой відрізнявся витривалістю, гнучкістю, спритністю. Але був не дуже приємною людиною в мирному житті. Родина персонажа - Село Прихованого гарячого джерела. Крім персня, Хідан володів Трилезою Косою. Головна особливість - безсмертя. Нінздя був невразливий практично для всіх видів смерті, володів стійкістю до будь-яких видів шкоди.

Створи образ безстрашного воїна!

Кільце Хідана «Три рівня» з аніме Наруто - перш за все асоціюється з традиціями ніндзя. Воїни Середньовічної Японії билися не тільки з ворогами, але і зі злими духами. Їх смерть не була абсолютною. Вони могли переселитися в інший світ і воскреснути після смерті. Цим герої японських коміксів підкорили хлопчаків по всьому світу.

Мариш про одяг Наруто, Ітачі, Хокаге - в інтернет-магазині Leva знайдеться безліч елементів екіпіровки і художніх атрибутів. Зверни увагу! Колечко зроблено з міцного сплаву і регулюється по ширині.

Відгуків (0)

Немає відгуків про цей товар.

Оцінка товару

Схожі товари
Інші товари цього бренду
Інші товари цього бренду