Ляльки ЛОЛ

Немає жодного товару даного виробника.

Дитина без розуму від іграшок ЛОЛ і просить купувати їх постійно? Немає нічого простіше! В інтернет-магазині Leva тепер є такі ляльки! Яскраві, стильні, різноманітні - вони викликають у дівчаток справжнє захоплення! Ляльки LOL Surprise від фірми MGA виходять серіями. Перше сімейство з'явилося в 2017 році і складався з 45-ти моделей. Тепер вони оновлюються регулярно. До чергового свята обов'язково з'являється нова серія. Сама ж назва LOL розшифровується як Lil Outrageous Littles ( «злегка епатажні дівчата»).

Цікаво, що фігурки відмінно продаються без витрат на телевізійну рекламу. Вони просуваються виключно через Інтернет. Ідея фірми MGA виявилася настільки цікавою, що їх продукція потіснила Барбі і красунь Monster High. Сьогодні діти просять батьків купити виключно LOL Surprise. «Лолкоманія» охопила весь світ!

Що таке ляльки LOL і як з ними грати

Ляльки ЛОЛLOL - не поодинока іграшка, а цілий комплект. У кулястій упаковці захована не тільки сама фігурка, але і різні аксесуари: одяг, взуття, модне дзеркальце, іграшковий посуд. Розбираючи вміст упаковки шар за шаром, дитина отримує кілька сюрпризів. Тому творці незвичайного ігрового набору так і назвали свій винахід - LOL Surprise.

Самі ляльки - різні. Вони відрізняються не тільки стилем і зовнішнім виглядом, але і характеристиками. Є іграшки, які змінюють колір волосся при зануренні у воду. Є ті, що плачуть моделі і лялечки-малятка. Є модниці, красуні, спортсменки, артистки.

При цьому сам куля, в яку поміщена фігурка, зроблена з міцного пластику. Одна половинка кулі перетворюється в ванну для лялькового персонажа, друга - в апартаменти.

Lil Outrageous Littles - секрет популярності

Вигода ляльок в тому, що одна-єдина іграшка створює ігрову середу. Для фігурки не треба купувати окремо іграшковий будиночок, наряди, аксесуари. Все це вже є всередині упаковки. Додається навіть ребус з нескладним завданням і кольорові наклейки.

«Епатажні» Littles (малятка) полюбилися дітлахам за:

 • несподіванку (хто знаходиться всередині кулі - завжди сюрприз);
 • різноманітність;
 • гламурний вигляд;
 • якість (ляльки ретельно промальовані; голова, руки і ноги рухаються);
 • унікальні здібності;
 • приємний ванільний запах.
Важливо! Набір гламурних штучок під шаром обгортки не повторюється. Таке різноманіття дає можливість комбінувати різні способи гри: «купати» фігурки, наряджати їх, «водити в перукарню».

Крім того, ігрових маляток можна колекціонувати. Адже вони різні! Серед них є блондинки і брюнетки, гламурні красуні і звичайні пупси. Всі разом - вони складають яскраву команду! Їх маленькій господині ніколи не буває нудно.

Лялечки LOL - цікава забава і корисне проведення часу. Вони вчать дитину:

 1. підбирати вбрання,
 2. орієнтуватися в модних штучках,
 3. доглядати за собою,
 4. виглядати охайно.

Розпакування фігурок тренує моторику і координацію. Велика розмаїтість ігрових елементів спонукає активно використовувати мову і фантазію. Адже дівчинці неодмінно потрібно розповісти батькам про «чарівну» ляльку, а також обмінюватися інформацією з однолітками.

Які новинки надійдуть у продаж в 2020-му році

Ляльки ЛОЛ стали найпопулярнішою іграшкою для дівчаток ще в 2017-му. Але до сих пір їх популярність не йде на спад. У 2020-му очікується вихід нових серій у провідного виробника цих іграшок - компанії MGA Entertainment.

У 2019 м лялечки «підросли» і стали справжніми панянками. Виробник представив нову серію O.M.G. Surprise з 4-х великих ляльок: Леді Дива, Сваг, Роял Бі, Неон. Малятка модно, вишукано одягнені. Коробка в яку вони упаковані, перетворюється в гардероб з дзеркалом. Там модниця може приміряти свої наряди.

Крім самої фігурки, дитина знайде в коробці:

 • комплект одягу на вішалках;
 • сумку і підставку;
 • коробки з взуттям і аксесуарами.

Сама упаковка O.M.G. Surprise забезпечена прозорим віконцем. Таким чином покупець бачить, кого він купує: елемент несподіванки виключений.

Як відрізнити оригінальний ЛОЛ від підробки

Велика популярність ігрових фігурок породила хвилю копіювання. Сьогодні великий шанс нарватися на неякісну копію. Правда, відрізнити грубу підробку від оригіналу можливо.

Необхідно звернути увагу на:

 1. назва (оригінал називається LOL, у копії одна або дві букви відрізняються);
 2. запах (у поганої підробки присутній неприємний аромат клею і пластмаси);
 3. упаковку (кулі оригінали не продаються в картонних коробках);
 4. вартість (підробка коштує в 3-4 рази дешевше);
 5. наявність інформації російською або українською мовою (в підробленому варіанті тільки китайська або англійська).

Зараз більшість іграшок купується через інтернет-магазин. Тому потрібно уважно розглянути фото, прочитати опис, вивчити відгуки. Краще замовляти ляльок ЛОЛ через спеціалізований магазин дитячих іграшок. Тут стежать за якістю товару. Навіть якщо пропонують бюджетні репліки, то якісні, безпечні.

Лялечка ЛОЛ - кращий подарунок для дівчинки. З такою іграшкою дитина весь час зайнятий: розпакуванням, ребусами, одяганням-роздяганням. Хочете зробити дитині сюрприз - замовте для неї «чарівну» кулю в нашому каталозі. З таким подарунком її чекає цілий набір незабутніх емоцій і яскравих вражень!