Лего Дупло

У даній категорії немає товарів.

Лего Дупло - це популярна серія конструкторів для самих маленьких. Набори розраховані на вік від 1,5 до 6 років. Збільшений розмір будівельних блоків не дає дитині можливість використовувати їх собі на шкоду.

Коли мова заходить про конструктори Лего, дорослі згадують велику кількість дрібних деталей у великій коробці. Але датська компанія давно подбала про дитячу аудиторію від року до п'яти! Lego Duplo спеціально придуманий для малюків. Це той же набір «цеглинок». Але вони настільки великі, що їх неможливо вдихнути і проковтнути!

Корисно! Назва Duplo пов'язано з поняттям «подвійний розмір». Lego цієї лінійки в 2 рази вище, ширше і довше, ніж звичайні елементи. Такі деталі повністю безпечні для малюка 2-3-х років.

Лего Дупло - розвиваюча серія для самих маленьких!

Серія Duplo - це цілий Всесвіт. Якщо припустити, що всі інші іграшки, кубики та ляльки раптом зникнуть, серія «подвійних» Лего зможе забезпечити дитину необхідним. Адже в ній представлені «ферма» з тваринами, будиночки, транспорт, домашні вихованці, іграшкові чоловічки.

Не дарма матусі віддають пріоритет конструкторам Лего перед іншими збірними іграшками. Вони відзначають:

  • високу якість і безпеку окремих деталей;
  • приємне забарвлення,
  • функціональність.

У кольорових «цеглинок» немає токсичного запаху. А зламати їх можна тільки набором спеціальних інструментів. Блоки добре чистяться і миються. До того ж фірмові Lego часто продаються в спеціальній валізці або скриньці. Зручно зберігати матеріали в одному місці!

Конструктори як розвиваюча функція

Відомо, що вік до 3-х років - найважливіший для розвитку дитини. Що ж пропонують творці Лего Дупло для активізації малюка, тренування моторики, формування навичок соціалізації?

Відзначимо ряд важливих переваг Lego перед іншими наборами для конструювання:

  1. Іграшки копіюють навколишній світ. Тут немає вигаданих тварин і фантастичних монстрів. Дитина грає з копіями тих предметів, які вона бачить навколо себе: автомобілями, паровозами, підйомними кранами.
  2. У комплектах Дупло не буває браку і деталей, здатних травмувати дитину. Елементи легко з'єднуються в логічну і зрозумілу конструкцію. Малюк знає: його старання обов'язково увінчаються успіхом. Так він вчиться досягати своїх цілей і контролювати свою поведінку.
  3. Кольорові блоки здатні по-справжньому захопити малюка! Наприклад, іграшковий поїзд - це не тільки вагони і рейки. Це шлагбаум, світлофор, будиночок на станції, фігурки тварин, які «блукають» навколо залізниці.

Важливим є те, що дитина, по суті, сам створює собі іграшку. Йому не приносять готовий пожежний автомобіль, а пропонують: ось блоки, збери машину сам. Такий підхід відмінно розвиває мислення, покращує моторику, стимулює пам'ять.

Лего Дупло для самих маленьких - огляд новинок

«Подвійні» іграшки регулярно поповнюються новими цікавими моделями. Так, в 2020 році в категорії 2+ з'явилася новинка - «Спальня» (Badroom). Набір являє собою іграшкову ліжко з гіркою, фігурки дітей тварин, різноманітні побутові дрібниці. У ньому 16 деталей.

Хочеться більше елементів, зверніть увагу на Модульний іграшковий будинок. У ньому 129 блоків. Представлені 3 кімнати, вони обладнані всім необхідним.

Відмінною покупкою стане для крихітки «Мій перший вантажівка - Алфавіт». Досить габаритний автомобіль з причепом «привезе» в дитячу кімнату всі кубики-букви англійського алфавіту! Ігровий комплект призначений для діточок від 1,5 років.

Lego Duplo - оцінить їх різноманітність і якість!

Якщо малюк освоїв прості кубики, значить, прийшов час чудового данського набору під маркою Lego. Вибирайте! В інтернет-магазині Leva конструктори Duplo представлені великою кількістю варіантів. Знайдеться відмінний комплект як для хлопчиків, так і для дівчаток!