Дерев'яні конструктори для дітей

У даній категорії немає товарів.

Дерев'яний конструктор - це набір об'ємних елементів, виготовлених з натуральної деревини. Як правило, деталі не пофарбовані, мають прості кріплення або з'єднуються за допомогою магнітів.

Дитячі дерев'яні конструктори актуальні в будь-якому віці!

З деревини можна побудувати практично будь-який об'єкт. Найдавніший будівельний матеріал не втратив актуальності! Але найчастіше дерев'яні будівлі - творіння дитячих рук. Адже дерев'яні конструктори для дітвори мають шалену популярність!

Минув час, коли іграшки було важко дістати. Тепер в будинку у звичайної української дитини сотні ляльок, машинок, розвиваючих і настільних ігор. І батьки замислюються не про вибір іграшки, а про її якість.

Педагоги і психологи називають 5 причин корисності іграшок з натуральної деревини:

  • екологічність,
  • безпеко (відсутність токсичних алергенів);
  • фактурність, рельєфність;
  • міцність;
  • різноманітність збірних моделей.

Користь наборів для конструювання

Діти обожнюють збірні іграшки з деревини. Вони легкі, міцні, зручні і дуже приємно пахнуть. Граючи з натуральними матеріалами, дитина відчуває себе причетним до світу дорослих. Йому «довірили» дорослі матеріали! Він відчуває свою відповідальність за надійність споруди.

На відміну від пластику, іграшки з дерева можна давати самим маленьким діткам. Дерев'яні конструктори і посібники рекомендують до покупки в дитячих садах і розвиваючих дошкільних установах. Педагоги відзначають, що діти самі із задоволенням тягнуться до незабарвлених фігурок, майструють з них моделі будівель, тварин, автомобілів.

Види дерев'яних конструкторів

Зазвичай набір для конструювання вибирають, виходячи з віку. Трирічний малюк грає з кубиками або прямокутними брусками. Його завдання - просто скласти їх них стійку конструкцію, познайомитися з поняттями «вага», «баланс», «вертикальний».

Діти від 3-х до 5-ти збирають паровозики, екскаватори, самоскиди; будують будівлі по заданому «проекту». Школяр - зайнятий складними спорудами з великої кількості деталей. Це може бути модель транспортного засобу, великий будинок, іграшкові меблі.

Конструктори з дерева класифікують за:

  • способом кріплення (з кріпильними елементами і без них);
  • тематиці (будівлі, головоломки, ферма, транспорт);
  • кількості базових елементів (великі і маленькі);
  • функціоналу (навчальні, розвиваючі, головоломки).

Комплексні набори з окремих деталей стимулюють дитину виконувати різні завдання. При цьому їх рівень постійно ускладнюється. Юному інженеру до 3-х років потрібні прості великі деталі. Вони легко збираються в вежу і так само просто розбираються. Малюк після 3-х - захоплений транспортом. Йому краще купити автомобільну (залізну) дорогу з машинками або вагончиками.

Візьміть на замітку! Найпростіший критерій відбору - кількість деталей. Чим більше елементів і менше їх розмір, тим старше повинна бути дитина.

Дитячі конструктори з дерева в інтернет-магазині Leva

Дерев'яні конструктори нашого каталогу охоплюють всі вікові аудиторії. Тут представлені комплекти з простих нефарбованих деталей (для малюків) і тематичні збірні моделі (для дітей старшого віку). Завжди готові порадити гідний варіант для навчальної гри, розвиваючих вправ або подарунка!