Хагі Вагі

Poppy Playtime і антагоніст Хагі Вагі зуміли навести шурхіт в ігровій спільноті і стали культовими і найбільш продаваними іграшками нашого магазину. Huggy Wuggy - хоррор персонаж із гри Поппі Плейтайм. Проте, не всі геймери злякалися настільки епатажного образу, і навіть навпаки - перейнялися інтересом і симпатіями. Монстр здався користувачам соцсітей та відео-майданчиків не лише моторошним мешканцем покинутої будівлі, але й досить милим та харизматичним. Багато дітей кажуть, що хотіли б собі іграшку, яка зображує такого неординарного героя. Популярність Хагі Вагі лише за місяць після виходу інді-ігри стала настільки стрімкою, що lets-play відео з оглядами на Poppy Playtime набирають сотні тисяч переглядів на YouTube та TikTok.

Зовнішність та відмінні особливості

Зовнішній вигляд персонажа з Поппі Плейтайм вийшов суперечливим - з одного боку це мила безглузда істота, з іншого - волохатий і зубастий монстр, що пожирає людей. Зовні він нагадує худорлявого йєті, з головою нестандартної форми. Усміхнувшись, герой оголює свої білі, величезні ікла. Все тіло вкрите густою блакитною вовною. Руки та ноги Huggy Wuggy нереально довгі, і закінчуються кистями та ступнями жовтого кольору. Тулуб монстра має округлу форму і виглядає непропорційно порівняно з кінцівками. Величезні очі і викривлений в усмішці червоний рот «наганяють» остраху, але без оскалу, звір виглядає мило (що дивно). Але якщо він усміхнеться, то можна побачити оскал із чотирьох рядів гострих білих зубів.

Думка творців про Huggy Wuggy

Згідно задуму авторів гри, Playtime Co. - компанія, що спеціалізується на випуску дитячих іграшок. Незважаючи на велику кількість цифрових продуктів, саме Хаггі Ваггі став символом фірми і найвдалішою іграшкою, розробленою фахівцями. За задумом Людвіга Елліота, працівники компанії намагалися створити іграшку, яку можна буде обіймати вічно, і в них це вийшло! Якщо згадати дитинство, то персонаж нагадує плюшеву мавпу з довгими кінцівками, з якими із задоволенням грали та поралися діти у 70-80-х роках. Для створення першого прототипу, за словами автора, йому знадобився лише моток мотузки та поліестер. На даний момент, Хагі Вагі є найбільш іграшкою компанії, що продається, і його популярність у світі впевнено зростає.

Любителям гри

Існують факти та фанатські домисли, які, напевно, будуть цікаві новачкам:

  • По закінченні першого розділу комп'ютерної гри, користувачі помітили цікаву річ – Хаггі Ваггі впавши у прірву, вдарився об трубу, через що в нього виступила кров. Це породило цілу серію здогадів - на думку гравців, персонаж може бути іграшкою з людською душею, людиною в костюмі або самостійною живою істотою, що з'явилася в ході експериментів;
  • Якщо уважно вдивитись в очі антагоніста, можна побачити, що у них проглядаються людські очі.
  • Незважаючи на величезний зріст, герой гнучкий і може спокійно проникати у невеликі отвори. Через ці властивості, багато хто вважає, що у Huggy Wuggy відсутні кістки;
  • Автори не надали інформації про те, чи людина це у костюмі чи іграшка, тому користувачам залишається лише здогадуватися про походження загадкової особи;
  • Хагі кровожерливий і атакує гравця, намагаючись його вбити, але при цьому не є головним босом;
  • Багато гравців вважають, що іграшка має інтелект – відповідно до сценарію гри, він створює пастку, щоб упіймати гравця. Також він вміє писати – тікаючи від монстра через вентиляційні шахти, на стінах можна побачити його послання, що благають людину повернутися. Також тут можна ознайомитися з написами в жартівливій манері, залишені чудовиськом.

Чудо іграшка обіймашка

Зріст та довгі кінцівки анітрохи не заважають Хагі Вагі – він відрізняється гарною реакцією, швидкістю та гнучкістю, що дозволяє йому з легкістю переміщатися. Це диво іграшка-обіймашка для дітей. У студії розробників досі стоїть велика фігура прототипу антагоніста. Персонаж вийшов відразливим і привабливим одночасно. Іграшки Хаггі Ваггі мають особливий попит – вони приємні на дотик, з ними можна весело провести час і вони «обіймаються». Сам персонаж Поппі Плейтайм, незважаючи на свою кровожерливість, виглядає мило.

Останнім часом герої жахів набагато простіше сприймаються дітьми і все частіше стають улюбленцями підростаючого покоління, досить згадати несподівану популярність, яку отримав Сиреноголовий, Картун Кет та інші моторошні, на перший погляд, персонажі втілені в образах сучасних іграшок. Маленькі користувачі соцмереж по-своєму сприймають ляльок, що лякають, роблячи їх осмисленими і невинними героями в домашніх імпровізованих іграх, надаючи жанру жахів з монстрами-ляльками незвичайні смисли і форми, що в свою чергу знаходить відгук у виробників м'яких іграшок, котрі намагаються задовольнити смаки маленьких законодавців моди. Тому не варто дивуватися трохи моторошним, незвичним для ока образам. Адже діти формують новий і свіжий погляд на світ ігор та розваг, який може не збігтися з вашим, проте має повне право на існування, особливо якщо дитина знаходить можливість реалізовувати себе в цих іграх та отримувати від них задоволення, крокуючи в ногу з часом.