Іграшки та фігурки «Вічні»

«Вічні» - чим здивують виробники іграшок Marvel

Діти не хочуть, щоб улюблені персонажі гинули. Тому творці серіалів і картинок про супергероїв придумали «Вічних». Так в коміксах Марвел назвали надлюдей, що володіють неймовірною фізичною силою, витривалістю і невичерпними запасами космічної енергії. Їх не можна вбити. Адже вони - справжні божества.

Трішки історії

«Вічні» з'явилися в Marvel Comics ще в середині ХХ століття. Над їх образами працювало кілька художників. Першу серію персонажів створив у 1976 році Джек Кербі. Потім нові герої з'являлися з періодичністю 7-10 років.

У 21-му столітті концепція «Вічних» піддалася переробці. Над новою MAX серією працювали Чак Остін, Кев Уокер, Саймон Колебі. Крім основних серій, періодично виходили колекційні спецвипуски.

«Eternals» - секрет названия

Супергерої - майже що боги. Їх практично неможливо знищити. Тіло героя наповнює космічна енергія. Навіть після знищення фізичного тіла набір молекул перегрупуюється і відновлює зруйновану оболонку. Таким чином, постріли, хімічні атаки і навіть вибух водневої бомби не страшні поколінню безсмертних. Вічні володіють великою витривалістю. Вони не знають втоми, швидко оговтуються від ран і завжди дуже ясно мислять.

Супергерої улюблені дітьми. Особливо - хлопчиками. Сміливі герої і відчайдушні лиходії викликають захоплення, бажання наслідувати шляхетним вчинкам. Надздібності персонажів заслуговують окремого списку:

  • польоти без літальних апаратів;
  • телепортація;
  • напрямок ударної вибухової хвилі в потрібну точку;
  • здатність генерувати силове поле;
  • фокусування енергії на конкретному об'єкті.

Істоти, які не знають смерті, можуть об'єднуватися в групи. І тоді сили зла не можуть їх знищити. Супергерої вміють концентрувати не тільки фізичну, а й психічну енергію. Крім великої фізичної сили, воїни мають потужний інтелект.

Герої і їх втілення в колекційних фігурках

Безсмертні не могли померти. Але іноді вони з'являлися на світ. Всього відомо п'ять поколінь раси надлюдей. Найцікавішим для глядачів виявилося третє покоління. Воно з'явилося після експерименту Кроноса. Саме людей третього покоління найчастіше втілюють в іграшках і колекційних фігурках.

  1. Танос. Thanos дісталася роль суперлиходія. Він сіє хаос, смерть, руйнування. Його надздібності дозволяють виходити невразливим з хімічних, бактеріологічних і навіть ядерних атак. Танос у вигляді іграшки - це богатир з потужною мускулатурою і недобрим поглядом. Автор образу - художник Джим Старлін.
  2. Серсі. Витончена на вигляд дівчина володіє розвиненими м'язами і потужним інтелектом. Вона краще за інших супергероїв вміє перебудовувати молекулярну структуру предметів і маніпулювати навколишньою дійсністю. Пропозиція зіграти Серсі в Кінематографічному Всесвіту Марвел надійшло британській актрисі Джеммі Чан.
  3. Ікаріс. Здатний переміщатися зі швидкістю літака, левітирувати себе та інших людей. Надздібності дозволяють йому ніколи не втомлюватися. Після будь-яких фізичних навантажень Ікаріс миттєво відновлюється. Ігрова фігурка Ікаріса продається, як правило, з маскою. Автор образу - Джим Кербі. У фільмі героя зіграв американський актор Річард Медден.
  4. Тена. Супергероїня, вміє акумулювати енергетичні потоки з Космосу. Безстрашна, холоднокровна. Вміє випускати «холодну» енергію. В кіноверсії роль Тени зіграла Анджеліна Джолі.

Зовні Eternals схожі на людей. Але це лише поверхнева схожість. Насправді ці істоти - енергетична аномалія. У суперлюдей є і вороги - Девіанти.

Вічні - найочікуваніша прем'єра

Окремо представники племені безсмертних вже з'являлися в Кінематографічному Всесвіті Marvel. Окремі персонажі (Танос і Титан) діють у фільмах «Месники». Вони з'являються у «Вартові Галактики», «Війна нескінченності», «Ера Альтрон».

У 2018-му Marvel Studios анонсувала новий повнометражний фільм «Eternals». У ньому взяли участь зіркові актори, режисери і продюсери Голлівуду. Зйомки успішно завершилися в лютому 2020 року. Але фільм так і не був закінчений через пандемію. Прем'єру перенесли на 2021 рік. Для шанувальників коміксів Марвел вона повинна стати справжньою подією.

Огляд іграшок - інформація для покупців

Фільм поки не вийшов на екрани. Але ігрові фігурки вже надійшли в продаж. Колекційні іграшки Legends Series виконані з пластика і продаються поштучно. У новій лінійці найцікавіші для дітей персонажі: Серсі, Кінго, Фастос, Ікаріс. Ігрові фігурки одягнені в оригінальні костюми. У кожній коробочці присутні додаткові аксесуари для збільшення суперздатністі. Звичайно, шанувальників цікавить, де можна купити іграшки Вічних в наборі. Адже це зручно - придбати Кро в комплекті з Теной, а Арішема - з Таносом. Виробники обіцяють випустити колекційні набори, так що замовити їх можна буде вже в 2021 році.