44 коти

Немає жодного товару даного виробника.

Дитина любить тварин, захоплюється мультфільмом 44 коти? Тоді іграшки з інтернет-магазин Leva стануть для нього бажаним сюрпризом! Адже ми зібрали в каталозі найпопулярніших героїв з нового італійського серіалу. У нас представлені ігрові фігурки Боса, Гаса, Міледі, Лампо, Пончика, а також різноманітні набори та аксесуари.

Розважальний і повчальний мультфільм про пригоди домашніх тварин

Маленькі діти обожнюють тварин. І пухнастики займають одне з перших місць в дитячому топ-рейтингу. Вони милі, забавні, смішні, безпосередні. Часто влаштовують безлад у будинку і завдають клопоту своїй господині - бабусі Піну. Кошенята схильні до пустощів, постійно потрапляють у смішні ситуації. Вони поводяться, як діти, цим і подобаються юним глядачам!

Але герої з «44 коти» вміють бути щедрими і добрими. Вони захищають бабусю Піну від злого вченого. Допомагають сусідам. Та ще й зібрали в гаражі справжню музичну групу з невигадливою назвою «Киць-киць-коти». Співають і влаштовують концерти!

Це цікаво! У 2019 «44 коти» стали найпопулярнішим мультиком на італійському телебаченні серед дітей дошкільного та молодшого шкільного віку. Сьогодні серіал переведений на безліч мов - в тому числі на українську. Всього вийде 52 випуска; тривалість однієї серії 13 хвилин.

44 коти - грайте реальними фігурками!

Телебачення і комп'ютер пропонують дітям безліч розваг. Але як і раніше найважливішим видом гри залишається «спілкування» з фізичними, а не віртуальними іграшками. Адже фігурки з м'якого плюшу та гладкого пластика розвивають:

  1. моторику;
  2. сенсорику;
  3. мислення;
  4. навички поводження з об'ємними предметами складної форми.

Володіння реальним персонажем навчить дитину створювати власні сюжети і сценарії! Він захоче сам керувати процесом створення ігрової ситуації і, можливо, виросте прекрасним організатором. Також він навчиться взаємодіяти з іншими дітьми.

Порада! Маленькі покупці люблять колекціонувати улюблених героїв. Тому придивіться до наборів. Можливо, придбання комплекту з різними аксесуарами буде більш вигідним, ніж покупка милих кошенят окремо.

Малюк просить купити героя з «44 коти»? Значить, йому необхідна іграшка, що уособлює улюбленого персонажа! Знайти її дуже просто на нашому сайті. Фігурки відомих виробників, представлені в нашому каталозі, красиві, міцні і повністю безпечні. Є безліч наборів з додатковими ігровими аксесуарами:

  • іграшковим дзеркальцем;
  • пластиковою ванночкою;
  • компактним будиночком;
  • предметами меблів;
  • музичними інструментами.

Пухнастики дуже різні, вибрати улюбленого героя не складе труднощів. На відміну від трансформерів, якими більше захоплюються хлопчики, кошенята - іграшки, подобаються дівчаткам і хлопцям.

Потрібен транспорт для пухнастих створінь - є іграшкові скутери, автомобілі, самокати. Необхідний барабан або гітара - знайдуться ігрові моделі з відповідними інструментами. Є співаючі екземпляри на батарейках, механічні котики, які рухають головою і лапами. Якщо бажаної моделі немає на складі, значить, її привезуть найближчим часом. Також можна оформити на неї бронювання!

Ми підібрали асортимент «44 коти», розрахований на різні вікові аудиторії. В наявності м'які іграшки для малюків, а також пластикові фігурки для доросліших дітей. Вибірайте! Доставка по Україні за розцінками транспортної компанії.