leva-igro@i.ua
Телефон:
(095) 229-78-47
Меню

Волтраєк VICTORY Бейблейд (2 сезон) V2

Игрушка Волтраєк VICTORY Бейблейд (2 сезон)
2 сезон

Артикул: B34

Код товара: 8013

199 грн.


КОМПЛЕКТАЦИЯ:

- Волтраєк VICTORY Бейблейд (2 сезон);

- пусковое устройство (с ручкой)

Товар в наличии


Бейблейд Волтраєк - сучасний різновид дзиги, що запускається за допомогою пускового механізму. Основна перевага в тому, що в неї можуть грати відразу кілька гравців, одночасно запускаючи свої дзиги на ігровому полі (арені). Виграє той гравець, чий блейд прокрутив набагато довше і не розсипався від зіткнення з іншими фішками.Колосальний успіх іграшки бейбейд Волтраєк обумовлений залученням в ході розробки японського автора, а також невисокої ціни, що дозволяє купити Волтраєка для кожного хлопчика. Саме він створив цілу серію коміксів, а також випустив анімаційний фільм.

Переваги бейблейда Волтраєк.

Власником бея Волтраєк по мотивам мультфільму «Бейблейд Вибух» виступає Волт Аой, який є головним героєм мультсеріалу. Хлопчина вступає до місцевої команди блейдерів і завдяки наполегливим тренуванням досягая нечуванного успіху. І в фіналі першого сезону зустрічається з непереможним Лост Луїнором.

Бейблейд та його суперможливості.

Бейблейд Волтраєк синхронізується зі своїм героєм то проявляє неабиякі суперможливості. 

Основні із них:

  • суперпробудження;
  • крилозапуск.

За мотивами коміксу «Бейблейд Вибух» було випущено одразу 12 ігор.Зрозуміла інструкція дозволяє з легкістю зібрати всі деталі воєдино. Верхній, енергетичний диск легко замінюємо, що дозволяє експериментувати з дизайном дзиги. Наявність яскравого забарвлення дозволяє запускати механізм навіть в темний час доби.Сама ж гра розробляє вправність, інтуїцію і здатність виробляти стратегію. До того ж поліпшується окомір гравців. Купити бейблейд Волтраєк можливо в нашому інтернет магазині.

Рейтинг: 4.3 из 5 на основе 3 отзывов |
Понравилась - , 05.03.2018
| 4/ 5
| Отличная игрушка для ребенка
Инфо 1
Инфо 2
Инфо 3